Esnafı rahatlatacak sezon sonu indirimleri

Esnafı rahatlatacak sezon sonu indirimleri

23.09.2017

KIRŞEHİR’DE adeta iflas etme durumuna gelen ve birçok esnafın işyerini kapattığı ya da devren sattığı şu günlerde sezon sonu indirimleri ile esnaf nefes almaya çalışıyor. 18-24 Eylül tarihleri arasında kutlanan 30. Ahilik Haftası ve 53. Esnaf Bayramı kutlamalarında organizasyona ait tüm ekipmanlar, araç-gereçlerin Kırşehir dışından temin edilmesi eleştirilirken, esnafını düşünmeyen şehrin yöneticileri, kan ağlayan esnafın […]

KIRŞEHİR’DE adeta iflas etme durumuna gelen ve birçok esnafın işyerini kapattığı ya da devren sattığı şu günlerde sezon sonu indirimleri ile esnaf nefes almaya çalışıyor.
18-24 Eylül tarihleri arasında kutlanan 30. Ahilik Haftası ve 53. Esnaf Bayramı kutlamalarında organizasyona ait tüm ekipmanlar, araç-gereçlerin Kırşehir dışından temin edilmesi eleştirilirken, esnafını düşünmeyen şehrin yöneticileri, kan ağlayan esnafın dükkanını bırakıp da bayrama katılmasını beklemesini eleştiriliyor.
Şehrimizde yaklaşık 30 yıldır seçkin ve kaliteli ürünleri ile Kırşehirlilerin alışverişteki adresi olan Cingöz Mağazası’nda sezon sonu yüzde 50 indirime gidildi.
Mağazalarında şeffaf ve net indirimler yaptıklarını belirten Cingöz Mağazası sahibi Hüsamettin Öztürk, evlenecek çiftlerin alışverişleri için de indirimlerin olduğunu söyledi.
Hüsamettin Öztürk, “Artık yaz sezonunun sonuna geldik. Düğün sezonu yavaş yavaş bitiyor. Sezonun tamamen bitmesine sayılı haftalar kala ürünlerimizi depolarımıza kaldırmaktansa müşterilerimizin gardıroplarına kaldırmasını istiyoruz. Çok cazip fiyatlarla ürünleri alabilirler. O açıdan şimdi bu net ürünlerimizde satışlarında net olan ürünlerimizde % 50 net bir indirim yapıyoruz. Birbirinden şık ürünler var. Kırşehirlilerin bunu değerlendirmelerinde fayda var diyoruz. Aldatıcı değil, şeffaf ve net indirimlerdir. Gelinlikten bindallısına, abiyesine, iç çamaşırına varana kadar her şey % 50 net indirimlidir. Yavaş yavaş yeni sezon ürünlerimiz de gelmeye başladı. Depolara değil, gardıroplarınıza kaldırın diyoruz. Tişörtlerimiz, gömlekler ve yazlık pantolonlar ve yazlık montları 3’te 1 fiyatına veriyoruz. Son iki hafta ve tam alışveriş yapma zamanı diyoruz” şeklinde konuştu.
(HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .