Esnaf sorunlarına çözüm arıyor

Esnaf sorunlarına çözüm arıyor

08.05.2015

Kırşehir Uzun Çarşı esnafı, sorunlarını anlattı, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’den söz aldı…
Başkan Bahçeci: “Uzun Çarşı esnafının sorunlarına çözüm noktasında Kırşehir Belediyesi olarak üzerimize düşen görevi eksiksiz bir şekilde yapacağız”

1 copy

KIRŞEHİR Uzun Çarşı esnafının sorunları masaya yatırıldı.

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Başkanlığı öncülüğünde, Uzun Çarşı esnafı sorunları ve çözüm yollarını paylaşma fırsatı buldu.
Ticaret ve Sanayi Odası tarafından Uzun Çarşı esnafının sorunlarına yönelik kahvaltılı toplantı düzenlendi.
Uzun Çarşı esnafının sorunlarının görüşüldüğü kahvaltılı toplantı, dün gerçekleştirildi.
Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın ev sahipliğinde düzenlenen ve Uzun Çarşı esnafının sorunlarının görüşüldüğü kahvaltılı toplantıya Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir Esnaf ve Sanatkarlar Odası Yönetim Kurulu Başkanı Bahamettin Öztürk ve Uzun Çarşı esnafı katıldı.
Toplantıya ev sahipliği yapan Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak, Kırşehir ile ilgili hiçbir soruna kayıtsız kalmadıklarını, Uzun Çarşı esnafının da, sorunlarının ve taleplerinin dile getirildiği bir dilekçe aldıktan sonra, böyle bir toplantı düzenlediklerini söyledi.
Uzun Çarşı’nın Kırşehir’in ilk çarşısı olması nedeniyle, ilimizin ticaret tarihinde çok müstesna bir yere sahip olduğunu belirten Ekicioğlu, “Ticaret ve Sanayi Odası olarak, sorunlara yerinde çözüm üretebilmek adına, Belediye Başkanımız Yaşar Bahçeci ve Esnaf Odaları Birlik Başkanımız Bahamettin Öztürk ile Uzun Çarşı Esnafını bir araya getirmekten dolayı çok mutluyuz. Uzun Çarşı, şehrimizin ilk çarşısı olması nedeniyle, ticari hayatımızda çok önemli bir yere sahiptir. Onların sorunlarına asla kayıtsız kalamayız. Bugün bu sorunların çözümü noktasında hepimiz üzerimize düşen görevi yapmalıyız. Biz sivil toplum örgütleri olarak burada ticari faaliyet gösteren esnaflarımızın hakkını sonuna kadar savunuruz. Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası olarak davetimizi kırmayarak bu toplantıya iştirak eden Belediye Başkanımız Yaşar Bahçeci’ye, Esnaf ve Sanatkarlar Odası Başkanımız Bahamettin Öztürk’e ve siz değerli Uzun Çarşı esnafımıza teşekkür ediyoruz” dedi.
Daha sonra konuşan Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci de, böyle bir toplantıyı organize ettiği için Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu adına Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na teşekkür etti ve Uzun Çarşı esnafının sorunlarına çözüm noktasında Kırşehir Belediyesi olarak üzerlerine düşen görevi eksiksiz bir şekilde yapacaklarını ifade etti.
Uzun Çarşı esnafı temsilcileri ise, böyle bir toplantıyı organize ettiği için Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu adına Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na teşekkür ederek, sorunlarının çözümü noktasında taleplerini dile getirdiler.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .