Esnaf Odasından Vali Akın’a ziyaret

Esnaf Odasından Vali Akın’a ziyaret

11.07.2018

Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Bahamettin Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti. Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, esnaf ve sanatkârların ekonominin temelini oluşturduğunu söyledi. Esnafların ticari hayatın gelişmesinde önemli payı olduğunu belirten Vali İbrahim Akın, “Ahi Evran-ı Veli’nin memleketi, Ahiliğin merkezi Kırşehir’de esnaflarımızın milli kültürümüzün nüvesini […]


Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği (KESOB) Başkanı Bahamettin Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri Vali İbrahim Akın’ı ziyaret etti.
Vali İbrahim Akın, ziyaret sırasında yaptığı konuşmada, esnaf ve sanatkârların ekonominin temelini oluşturduğunu söyledi.
Esnafların ticari hayatın gelişmesinde önemli payı olduğunu belirten Vali İbrahim Akın, “Ahi Evran-ı Veli’nin memleketi, Ahiliğin merkezi Kırşehir’de esnaflarımızın milli kültürümüzün nüvesini oluşturan ahilik geleneklerine sıkı sıkıya bağlı olduğuna inanıyorum. Valilik görevimiz süresince tüm sivil toplum kuruluşları ile olduğu gibi Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliğimiz ile de uyum içerisinde çalışacak, elimizdeki imkânları en verimli şekilde kullanarak Kırşehir’i daha yaşanabilir bir şehir haline getirmenin gayretinde olacağız. Bu vesileyle, Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk ve yönetimine ziyaretlerinden dolayı teşekkür ediyor, çalışmalarında başarılar diliyorum.” dedi.
KESOB Başkanı Bahamettin Öztürk ve beraberindeki esnaf teşkilatı üyeleri de Vali İbrahim Akın’a hayırlı olsun dileklerini ilettiler.
Ziyaret, Vali İbrahim Akın, KESOB Başkanı Bahamettin Öztürk ve Yönetim Kurulu Üyeleri arasında yapılan fikir alış-verişi ile sona erdi. HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .