Eskihoran ve Gülerşen ailelerinin mutlu günü…

Eskihoran ve Gülerşen ailelerinin mutlu günü…

14.08.2017

Kırşehir’de inşaat sektörünün önde gelen firmalarından Ahi Güven’in sahiplerinden Necdet ve Atiye Eskihoran’ın oğlu Osman ile Meral-Mehmet Gülerşen’in öğretmen kızları Fatma 12 Ağustos Cumartesi günü görkemli bir düğünle dünyaevine girdiler. Düğün törenine Vali Necati Şentürk, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selâhattin Ekicioğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, siyasi […]

Kırşehir’de inşaat sektörünün önde gelen firmalarından Ahi Güven’in sahiplerinden Necdet ve Atiye Eskihoran’ın oğlu Osman ile Meral-Mehmet Gülerşen’in öğretmen kızları Fatma 12 Ağustos Cumartesi günü görkemli bir düğünle dünyaevine girdiler.
Düğün törenine Vali Necati Şentürk, Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selâhattin Ekicioğlu, Esnaf ve Sanatkarlar Odaları Birliği Başkanı Bahamettin Öztürk, siyasi partilerin başkan ve yöneticileri, oda ve dernek başkanları, iş dünyasının önde gelen firmaların sahipleri ve temsilcileri ile yüzlerce davetli katıldı.
Grand Terme Otel’de gerçekleştirilen düğüne sanatçı Latif Doğan da katılarak renk kattı. Kalabalık ve seçkin bir davetli topluluğunun katıldığı düğün töreni gecenin ilerleyen saatlerine kadar devam etti.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak Fatma-Osman Eskihoran çiftine ömür boyu mutluluklar dilerken, ailelerini de tebrik ederiz. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .