Eski Devlet Bakanı Günbey’den Rektör Karakaya’ya ziyaret

Eski Devlet Bakanı Günbey’den Rektör Karakaya’ya ziyaret

21.10.2017

Eski Devlet Bakanı ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Sacit Günbey, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti. 19 Ekim 2017 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarete Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil de eşlik etti. Ahi Evran Üniversitesi Tıp Fakültesinin eğitime başlamasının Ahi Evran Üniversitesi için önemli […]

Eski Devlet Bakanı ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Sacit Günbey, Ahi Evran Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Vatan Karakaya’yı ziyaret etti.
19 Ekim 2017 tarihinde rektörlük makamında gerçekleşen ziyarete Tıp Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Mustafa Kasım Karahocagil de eşlik etti. Ahi Evran Üniversitesi Tıp Fakültesinin eğitime başlamasının Ahi Evran Üniversitesi için önemli bir atılım olduğunu ifade eden Prof. Dr. Sacit Günbey, Ahi Evran Üniversitesi’nde bulunmaktan mutlu olduğunu söyledi.
Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Prof. Dr. Vatan Karakaya ise Eski Devlet Bakanı ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Sacit Günbey’e teşekkür etti.
Eski Devlet Bakanı ve Ankara Yıldırım Beyazıt Üniversitesi öğretim üyesi Prof. Dr. Sacit Günbey, daha sonra Tıp Fakültesi öğrencileri ile bir araya gelerek onlara kısa bir ders verdi. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .