Eski Başkan’dan Başkan Bahçeci’ye övgü dolu sözler

Eski Başkan’dan Başkan Bahçeci’ye övgü dolu sözler

26.08.2017

Cahit Gürses: “Projeleri ile halkın içinde adından sevgiyle bahsettiren bir Belediye Başkanı olmayı başardı”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, geçmiş dönem Kırşehir Belediye Başkanlarından Dr. Cahit Gürses ile birlikte çalışmaları inceledi.
Başkan Bahçeci, “Kaldırım çalışmalarını incelerken eski Belediye Başkanımız Cahit Gürses bize sürpriz yaptı, moral verici desteği için kendisine çok teşekkür ederim. Dr. Cahit Gürses ağabeyim benim için çok değerli bir insan. Kendisinin nasihatlerini her zaman önemsemişimdir. Tüm Kırşehir Halkı’nın sevip saydığı bir belediye başkanı olmayı zamanında başarmıştır. Ve halkın sevgisi saygısı halen de sürmektedir” dedi.
Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci işinin ehli, tecrübeli ve dürüst bir yönetici olduğunu ifade eden Eski Belediye Başkanı Dr. Cahit Gürses, “Kırşehir’in geldiği noktaya bakınca, Yaşar Bey kardeşimin fevkalade güzel hizmetlere imza attığına şahit oluyorum. Kendisini ve ekibini yürekten kutluyorum. Çünkü Kırşehir insanına hizmet ediyor olmak, hakikaten de mutlulukların en büyüğü. Projeleri ile halkın içinde adından sevgiyle bahsettiren bir Belediye Başkanı olmayı başardı. Halkın içinde yaşayarak, halktan kopmadan ve en önemlisi şeffaf bir belediyecilik yapıyor” ifadesini kullandı.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .