Eşi Serap Nurdan Kerimoğlu vefat etti

Eşi Serap Nurdan Kerimoğlu vefat etti

13.02.2019

Kenan Kerimoğlu’nun acı günü… Eşi Serap Nurdan Kerimoğlu vefat etti Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği eski Başkanı, Elektrik Teknisyenleri ve Esnafı Odası Başkanı, gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in köşe yazarlarından Kenan Kerimoğlu’nun eşi Serap Nurdan Kerimoğlu genç yaşta hayata gözlerini yumdu. Yakalandığı amansız hastalık nedeniyle bir süredir tedavi gören üç çocuk annesi 50 yaşındaki Serap Nurdan […]

Kenan Kerimoğlu’nun acı günü…

Eşi Serap Nurdan Kerimoğlu vefat etti

Kırşehir Esnaf ve Sanatkârlar Odaları Birliği eski Başkanı, Elektrik Teknisyenleri ve Esnafı Odası Başkanı, gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in köşe yazarlarından Kenan Kerimoğlu’nun eşi Serap Nurdan Kerimoğlu genç yaşta hayata gözlerini yumdu.
Yakalandığı amansız hastalık nedeniyle bir süredir tedavi gören üç çocuk annesi 50 yaşındaki Serap Nurdan Kerimoğlu, son olarak tedavi gördüğü Ahi Evran Üniversitesi Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde Salı günü bütün çabalara rağmen kurtarılamayarak vefat etti.
Serap Nurdan Kerimoğlu’nun cenazesi bugün Cacabey Camii’nde kılınan öğle namazını müteakip Aşıkpaşa Mezarlığı’nda toprağa verildi.
Kırşehir İl Müftüsü Mehmet Yaman’ın kıldırdığı cenaze namazına Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, AK Parti İl Başkanı Muzaffer Aslan, CHP İl Başkanı Baran Genç, İYİ Parti İl Başkanı Müfit Göçen, daire müdürleri, oda ve dernek başkanları başta olmak üzere kalabalık bir halk topluluğu katıldı.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak merhumeye Allah’tan rahmet, başta eşi Kenan Kerimoğlu olmak üzere ailesine, sevenlerine ve tüm yakınlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz. (HABER: BEYHAN BALLI)



YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .