Eren Çelik’ten öneri: “Kent Park’taki adacık Kırşehirspor’a verilsin”

Eren Çelik’ten öneri: “Kent Park’taki adacık Kırşehirspor’a verilsin”

16.03.2015

MHP Kırşehir Milletvekili aday adayı İş Adamı Eren Çelik, Kırşehirspor’a sürekli gelir kaynağı yaratarak sorunsuz ve başarılı bir Kırşehirspor yaratılabileceğini açıkladı. İkiz arası Kent Parkı’nda bulunan bir adacığı 49 yıllığına Kırşehirspor’a cüzi rakamla yeşil-beyazlı kulübü kiralanması gerektiğini belirten Eren Çelik, “Kırşehirspor bugün sefilleri oynuyor. Amatör ligte bile mücadelede zorlanıyor. Doldurma suyla kuyu dolmaz. Kırşehirspor’a sürekli […]

MHP Kırşehir Milletvekili aday adayı İş Adamı Eren Çelik, Kırşehirspor’a sürekli gelir kaynağı yaratarak sorunsuz ve başarılı bir Kırşehirspor yaratılabileceğini açıkladı.

İkiz arası Kent Parkı’nda bulunan bir adacığı 49 yıllığına Kırşehirspor’a cüzi rakamla yeşil-beyazlı kulübü kiralanması gerektiğini belirten Eren Çelik, “Kırşehirspor bugün sefilleri oynuyor. Amatör ligte bile mücadelede zorlanıyor. Doldurma suyla kuyu dolmaz. Kırşehirspor’a sürekli gelir kaynakları sağlanmalı. Bunun için Belediyemize büyük görev ve sorumluluk düşüyor. İşte Belediyemiz İkiz arası Kent Parkı’nda bulunan bir adacığı 49 yıllığına Kırşehirspor’a cüzi rakamla yeşil-beyazlı kulübü kiralamalıdır. Bunun için başta MHP Milletvekili aday adayları olmak üzere CHP ve AK Parti Milletvekili aday adayları Belediye Başkanımız Sayın Yaşar Bahçeci’yi ziyaret ederek bu önemli projeyi hayata geçirmesini söyleyeceğiz. Belediye Başkanımız Sayın Yaşar Bahçeci için küçük, Kırşehirspor için büyük bir proje olacak olan bu hamle ileride yeşil-beyazlı kulübün kurumsallaşma anlamında iyi bir adım olacak . Buranın Kırşehirspor’a kiralanması demek Kırşehirspor’un maddi sorunlarının tamamen çözümlenmesi demek. Bu şekilde Kırşehirspor Belediye’nin ve Valiliğin sırtında bir yük olmaktan kurtarılabilir. Yine sürekli gelir kaynağı oluşturmak için bir arsa tahsisi yapılabilir ve buraya bir benzin istasyonu yapılabilir” dedi.
Bugün Kırşehirspor’un yönetici bulmakta zorlandığını da ifade eden MHP Milletvekili aday adayı Eren Çelik, Kırşehirspor’u kurumsal kimliğe bürüdükten sonra herkesin Kırşehirspor’da seve seve görev alacağına dikkati çekti.
Geçmiş yıllarda Kırşehirspor’da yönetici olan, ya da formalitede yönetici gözüken insanların evine icra gelmesinin de Kırşehirspor’a büyük darbe vurduğunu ifade eden Eren Çelik, şöyle devam etti:
“Kırşehirspor maddi sorunlar içinde boğuşuyor. Geçmiş yıllardaki maliye ve SGK borçları nedeniyle büyük sıkıntı içinde. Devlet alacağından vazgeçmeyince Kırşehirspor’da hasbelkader yöneticilik yapan hemşehrilerimizin evlerine icra kağıtları geliyor. Kırşehirspor’a karşılıksız hizmet verenler bugün büyük borç çıkması içinde. Bu hemşehrilerimizin evinde huzur yok. Hepsi icra kağıtları yüzünden ne yapacaklarını bilemez durumdalar. Bu hemşehrilerimizin yaşadığı sorunlara Kırşehir il yöneticilerimizin sessiz kalması kabul edilemez. Bu nedenle Kırşehirspor bugün hem maddi, ham de manevi büyük sıkıntı içinde. Günlük politikalarla, günlük yardımlarla Kırşehirspor’dan başarı beklenemez. Kırşehir il yöneticileri, siyasileri ve tüm Kırşehirliler Kırşehirspor’un daha üst liglerde temsil edilmesini istiyorlarsa bunun için ilk yapılması gereken Kırşehirspor’a kalıcı gelir kaynaklarının oluşturulması gerekir. Bunun için benim aklıma ilk gelen İkiz arası Kent Parkı’nda bulunan bir adacığı 49 yıllığına Kırşehirspor’a cüzi rakamla yeşil-beyazlı kulübü kiralanması gerekmektedir. Bu gelir Kırşehirspor’u hem rahatlatır, hem kimseye muhtaç etmez, hem de Kırşehirspor başarıdan başarıya koşar. Bu destek Kırşehirspor’dan esirgenmemelidir. Bunun dışında Kırşehirspor’a gelir getirici yapılacak her türlü yatırıma ben de elimden gelen desteği ve katkıyı yapmaya hazırım.”
(Haber:Salih HANÇER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .