ERCAN KUL’DAN KIRŞEHİR’E VEDA

ERCAN KUL’DAN KIRŞEHİR’E VEDA

12.05.2018

Yeşil-beyazlı ekibimiz şampiyonluğa taşıyan Teknik Direktör Ercan Kul bıraktı ERCAN KUL’DAN KIRŞEHİR’E VEDA Kırşehir Belediyespor’u yıllar sonra Bölgesel Amatör Lig’te şampiyon yapan ve ardından play-off’ta Nevşehirspor’u yenerek 3. Lige çıkaran Teknik Direktör Ercan Kul, takımdan ayrıldığını belirterek, yeni sezonda yeşil-beyazlı ekibe başarılar diledi. Kırşehir’de başarılı bir sezonu geride bırakarak Kırşehirlilere şampiyonluk sevinci yaşatmanın mutluluğu içinde […]

Yeşil-beyazlı ekibimiz şampiyonluğa taşıyan Teknik Direktör Ercan Kul bıraktı

ERCAN KUL’DAN KIRŞEHİR’E VEDA

Kırşehir Belediyespor’u yıllar sonra Bölgesel Amatör Lig’te şampiyon yapan ve ardından play-off’ta Nevşehirspor’u yenerek 3. Lige çıkaran Teknik Direktör Ercan Kul, takımdan ayrıldığını belirterek, yeni sezonda yeşil-beyazlı ekibe başarılar diledi.
Kırşehir’de başarılı bir sezonu geride bırakarak Kırşehirlilere şampiyonluk sevinci yaşatmanın mutluluğu içinde olduğunu ifade eden Teknik Direktör Ercan Kul, Kırşehir Belediyespor yöneticileriyle biraraya geldiğini ve yeni sezonda Bölgesel Amatör Lig’te başka bir kulüple anlaşacağı için ayrılmak istediğini, yeşil-beyazlı ekibin başkan ve yöneticilerinin de bunu anlayışla karşıladıklarını söyledi.
Kırşehir’de kendilerine her türlü imkanın sunulduğunu, kendilerinin de bunun karşılığını vererek şampiyonluk ipini göğüslediklerini belirten Ercan Kul, “Gerçekten benim açımdan güzel bir sezon geçti. Kırşehir’de elbette bazen istemediğimiz sonuçları alarak sıkıntı ve stres yaşadık. Ama biz ve takımımızda forma giyen futbolcularımız şampiyonluğa inandığımız için hiç hedeften uzaklaşmadık. Birlik ve beraberlik içinde çok çalışarak kenetlenerek önce gurubumuzda şampiyonluk sevincini yaşadık. Play-off’ta da 5. Grubun şampiyonu Nevşehirspor’u yenerek şampiyon olup 3. Lig’e yükseldik. Kırşehirlilerin 8 yıldır beklediği mutluluğu hep birlikte yaşadık. Herkese hakkımı helal ediyorum. İnşallah Kırşehir Belediyespor 3. Lig’te daha başarılı olur ve daha üst liglerde mücadele eder, ben de bunun gururunu ve mutluluğunu yaşarım” diye konuştu.
Kırşehir’de kendisine gösterilen sevgi ve saygıyı hiçbir zaman unutmayacağını da ifade eden Ercan Kul, “Kırşehir görev yaptığım ve unutamayacağım iller arasında olacaktır. Güzel günler geçirdim. Güzel arkadaşlar ve dostlar edindim. Bu güzel günleri asla unutmayacağım” dedi.
Kırşehir Belediyespor’a şampiyon olması için il yöneticilerinin, Valinin, Belediye Başkanı, Milletvekillerinin büyük destek verdiğini ve hiçbir sorun yaşamadıklarını da anlatan Ercan Kul, şöyle devam etti:
“Bir takımın başarılı olabilmesi için gerekli olan her şey Kırşehir’de vardı. Kulüp başkanımız Sayın Veli Şahin’in arkasında duran ve ona hiçbir zaman sıkıntı yaşatmayan Belediye Başkanımız Sayın Yaşar Bahçeci vardı. Tabi Valimiz, Milletvekillerimiz de gereken maddi desteği sağlayınca sorunsuz bir kulüp olarak başarıya ulaştık. Tabi taraftarlarımızın verdiği destek te gerçekten takdire şayandı. Bizleri içeride ve dışarıda hep desteklediler, motive ettiler ve 12. Adam olarak şampiyonlukta büyük katkıları ve emekleri geçti. Eğer Kırşehir halkı ve bu ili yönetenler Kırşehir Belediyespor’un daha üst liglerde olmasını istiyorlarsa bu desteklerine devam etsinler. Ben inanıyorum ki Kırşehir bu destekle daha üst liglerde hem kalıcı olacak, hem de başarılı olacaktır. Gönlüm her zamlan Kırşehir’de ve Kırşehir Belediyespor’da olacaktır. Kırşehir Belediyespor’a 3. Lig’te de başarılar diliyorum.”YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .