Engellilerden Vali Şentürk’e ziyaret

Engellilerden Vali Şentürk’e ziyaret

05.12.2017

KIRŞEHİR’DE 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla engelliler Vali Necati Şentürk’ü ziyaret etti. Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan başkanlığında gerçekleştirilen ziyaret sırasında konuşan Vali Necati Şentürk, engelli çocukların bizim en kıymetli varlıklarımız olduğunu söyledi. Engelli vatandaşları mutlu etmenin, yüzlerini güldürmenin değerinin paha biçilemez olduğunu belirten Vali Necati Şentürk, “Engelli evlatlarımız bizlere Allah’ımızın […]

KIRŞEHİR’DE 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla engelliler Vali Necati Şentürk’ü ziyaret etti.
Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan başkanlığında gerçekleştirilen ziyaret sırasında konuşan Vali Necati Şentürk, engelli çocukların bizim en kıymetli varlıklarımız olduğunu söyledi.
Engelli vatandaşları mutlu etmenin, yüzlerini güldürmenin değerinin paha biçilemez olduğunu belirten Vali Necati Şentürk, “Engelli evlatlarımız bizlere Allah’ımızın bir emanetidir. Onlara ne kadar iyi davranırsak, Rabbimiz de bize o kadar iyilikler ihsan eder. Engelli vatandaşlarımıza, kimsesizlere, mağdurlara her zaman yardım eder, dualarını alırız. Allah milletimize, devletimize zeval vermesin. Engelli çocuklarımıza iyi bir eğitim verildiğinde onların yapamayacağı şey yoktur. İlimizde açtığımız Gündüzlü Bakım Merkezi de engelli evlatlarımıza gün boyu hizmet vermektedir. Bu duygu ve düşüncelerle, 3 Aralık Dünya Engelliler Günü dolayısıyla toplumumuzda engelli vatandaşlarımıza farkındalık oluşacağına inanıyorum” dedi.
Şirin Kırşehir Bedensel Engelliler Derneği Başkanı Servet Avkapan ve engelliler de kendilerine verdiği desteklerden dolayı Vali Şentürk’e teşekkür ettiler.
Ziyaret, Vali Şentürk’ün engellilerle sohbeti ve engellilerin sorunlarını dinlemesi ile sona erdi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .