Engelliler Derneği’nden Vali Şentürk’e ziyaret

Engelliler Derneği’nden Vali Şentürk’e ziyaret

05.02.2015

KIRŞEHİR Spastik ve Zihinsel Engelliler Derneği mensupları Vali Necati Şentürk’ü ziyaret etti. Spastik ve Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Kayhan Baycan öncülüğünde gerçekleştirilen ziyarette konuşan Vali Necati Şentürk, devletimizin engelli vatandaşlarımıza rahat bir yaşam sürdürmeleri için her türlü imkânı sağladığını söyledi. Engellilerin kendilerine tanınan haklardan faydalanmaları için bilgilendirmeler yaptıklarını ve bu konuda sivil toplum kuruluşlarına da […]

KIRŞEHİR Spastik ve Zihinsel Engelliler Derneği mensupları Vali Necati Şentürk’ü ziyaret etti.

Spastik ve Zihinsel Engelliler Derneği Başkanı Kayhan Baycan öncülüğünde gerçekleştirilen ziyarette konuşan Vali Necati Şentürk, devletimizin engelli vatandaşlarımıza rahat bir yaşam sürdürmeleri için her türlü imkânı sağladığını söyledi.

1 copy
Engellilerin kendilerine tanınan haklardan faydalanmaları için bilgilendirmeler yaptıklarını ve bu konuda sivil toplum kuruluşlarına da önemli görevler düştüğünü belirten Vali Necati Şentürk, dernek tarafından yürütülen faaliyetleri önemsediklerini ve her zaman destek vereceklerini ifade etti.
Ziyaret, Başkan Kayhan Baycan’ın dernek faaliyetleri hakkında Vali Şentürk’e bilgiler vermesi ile sona erdi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .