Enes hayata tutunamadı

Enes hayata tutunamadı

19.02.2015

Geçtiğimiz ay Kırşehir’de geçirdiği trafik kazası sonrası ağır yaralanan ve İbni Sina Hastanesi Yoğun Bakım ünitesinde tedavisi süren Enes Turpçu bütün çabalara rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti. Enes, Ankara-Kayseri Karayolu üzerinde ikindi namazına giderken bir servis aracının çarpması sonucu yaralanarak tedavi altına alınmış Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ön tedavisi yapıldıktan sonra daha kapsamlı […]

enes

Geçtiğimiz ay Kırşehir’de geçirdiği trafik kazası sonrası ağır yaralanan ve İbni Sina Hastanesi Yoğun Bakım ünitesinde tedavisi süren Enes Turpçu bütün çabalara rağmen kurtarılamayarak hayatını kaybetti.

Enes, Ankara-Kayseri Karayolu üzerinde ikindi namazına giderken bir servis aracının çarpması sonucu yaralanarak tedavi altına alınmış Ahi Evran Üniversitesi Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde ön tedavisi yapıldıktan sonra daha kapsamlı olan Ankara Üniversitesi İbni Sina Hastanesi’ne sevk olmuştu. ‘Yoğun Bakım ünitesine alınan ve hiçbir hayati fonksiyon göstermeyen Enes Turpçu’nun dün sabah saatlerinde İbni Sina Hastanesi’nde hayata gözlerini yumdu.
İl Halk Sağlığı Müdürlüğü çalışanı Recep Turpçu’nun oğlu, Kırşehir Gazeteciler Cemiyeti Başkanı Mehmet Emin Turpçu ile yeğeni, Kırşehir’in tanınmış esnaflarından ve çeşitli STK’larda yönetim kurulu üyesi Oğuz Cihan’ın yeğeni olan genç Enes Turpçu’nun cenazesi dün ikindi namazına müteakip Cacabey Camii’nde kaldırılarak Aşıkpaşa Mezarlığı’nda toprağa verildi.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak merhuma Allah’tan rahmet, kederli ailesine, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı ve sabırlar dileriz.YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

rüşü selamoğlu

Allah Rahmet Eylesin mekanı Cennet Olsun

20.02.2015, 13:54

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .