Emniyet Müdürü eşinden şehit ailelerine moral yemeği

Emniyet Müdürü eşinden şehit ailelerine moral yemeği

17.05.2016

KIRŞEHİR Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül’ün eşi İlknur Akgül, şehit aileleri ile Doğu ve Güneydoğu’da geçici olarak görev yapan personelin eşlerine anneler günü dolayısıyla moral yemeği düzenledi. 11 Mayıs 2016 günü PEKAY (Polis Eşleri Kaynaşma- Yardımlaşma Derneği) Kırşehir Şubesi Başkanı İlknur Akgül tarafından, ilimizde bulunan Şehit anneleri ve eşleriyle, Doğu ve Güneydoğuda geçici görevle görevlendirilen Emniyet […]

yemek

KIRŞEHİR Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül’ün eşi İlknur Akgül, şehit aileleri ile Doğu ve Güneydoğu’da geçici olarak görev yapan personelin eşlerine anneler günü dolayısıyla moral yemeği düzenledi.
11 Mayıs 2016 günü PEKAY (Polis Eşleri Kaynaşma- Yardımlaşma Derneği) Kırşehir Şubesi Başkanı İlknur Akgül tarafından, ilimizde bulunan Şehit anneleri ve eşleriyle, Doğu ve Güneydoğuda geçici görevle görevlendirilen Emniyet Teşkilatı personeline moral amaçlı “Anneler Günü” ne özel yemek düzenledi.
Polis evinde yapılan programa Vali Necati Şentürk’ün eşi Sevim Şentürk ile birlikte birçok şehit ailesi ve personel eşi katıldı. Yemekte şu an Doğu ve Güneydoğuda geçici görevde bulunan personel ailelerinin yaşadıkları sıkıntılara değinilerek, PEKAY Derneği ve Kırşehir İl Emniyet Müdürlüğü olarak her türlü desteğin verileceği belirtilirken, Şehit ailelerine de Emniyet Teşkilatı olarak her zaman yanlarında olduklarını, her türlü ihtiyaçlarını karşılamak için ellerinden gelen her türlü desteği vereceklerini söyledi.
Şehit aileleri ve Doğu ve Güneydoğuda görevli personel eşleri, bir nebzede olsa moral bulduklarını programdan dolayı memnuniyetlerini bildirerek teşekkürlerini sundular.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .