Emine Erdoğan: “Şehit ailelerinin her zaman yanındayız”

Emine Erdoğan: “Şehit ailelerinin her zaman yanındayız”

02.02.2015

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Kırşehir’de şehit ailesi ile Huzurevi’ni ziyaret etti… Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kırşehir’e yaptığı ziyarete eşlik eden eşi Emine Erdoğan, Huzurevi ve Fatma Bacı Sevgi Evleri sakinleriyle bir araya geldi. Emine Erdoğan’a ziyaretlerinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ve Vali Necati Şentürk’ün Sevim Şentürk de eşlik etti. Emine Erdoğan […]

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın eşi Emine Erdoğan, Kırşehir’de şehit ailesi ile Huzurevi’ni ziyaret etti…

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Kırşehir’e yaptığı ziyarete eşlik eden eşi Emine Erdoğan, Huzurevi ve Fatma Bacı Sevgi Evleri sakinleriyle bir araya geldi.
Emine Erdoğan’a ziyaretlerinde Aile ve Sosyal Politikalar Bakanı Ayşenur İslam ve Vali Necati Şentürk’ün Sevim Şentürk de eşlik etti.
Emine Erdoğan ziyaretinde, Huzur Evi sakinleriyle sohbet etti ve taleplerini dinledi. Huzurevi sakinlerinden Sefer Gürler’in Emine Erdoğan için yazdığı şiirini okuması güzel anlar yaşanmasına vesile oldu.
Emine Erdoğan, ebeveynleri Huzurevi’nde bulunan tüm evlatlara “Biz ne kadar hizmet etsek de, evlatlarının yerini dolduramayız. Anne babalarına gelsinler, ellerini öpüp helallik istesinler” şeklinde seslendi.
Huzurevi ziyareti sırasında ayrıca Fatma Bacı Sevgi Evleri’nde yaşayan öğrenciler de hazır bulundu. Emine Erdoğan, öğrencilere karne hediyesi olarak vaktin kıymetini bilmeleri ve kendilerini iyi yetiştirmeleri için saat ve kitap hediye etti.
Emine Erdoğan, daha sonra geçtiğimiz sene şehit düşen polis memuru Gökhan Emre Örül’ün evini ziyaret ederek, şehidin ailesiyle görüştü.
Şehit ailesiyle ile yakından ilgilenen Emine Erdoğan, şehit ailelerinin her zaman yanında olduklarını belirtti.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .