EMİN ENES TURPÇU ADINA FUTBOL TURNUVASI

EMİN ENES TURPÇU ADINA FUTBOL TURNUVASI

14.05.2018

Yaklaşık üç sene önce elim bir trafik kazasından sonra hayatını kaybeden Kırşehir’in köklü ve tanınmış ailelerinden Recep ve Saliha Turpçu’nun oğulları Emin Enes Turp’çunun adına ölümünün üçüncü yıl dönümünde mezun olduğu Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi tarafından futbol turnuvası düzenlendi. Geçtiğimiz Pazar günü düzenlenen Emin Enes Turpçu Futbol Turnuvası Final Müsabakasında 11-D sınıfı (yeşil takım) […]

Yaklaşık üç sene önce elim bir trafik kazasından sonra hayatını kaybeden Kırşehir’in köklü ve tanınmış ailelerinden Recep ve Saliha Turpçu’nun oğulları Emin Enes Turp’çunun adına ölümünün üçüncü yıl dönümünde mezun olduğu Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi tarafından futbol turnuvası düzenlendi.
Geçtiğimiz Pazar günü düzenlenen Emin Enes Turpçu Futbol Turnuvası Final Müsabakasında 11-D sınıfı (yeşil takım) ile 10-B sınıfı (mavi takım) karşılaştılar. 11-D sınıfı 10-B sınıfını 4-2 yenerek Kupa’nın sahibi oldu.
Şampiyon takıma kupa ve madalyaları pazartesi günü okul giriş saatinde öğretmenlerin ve öğrencilerin huzurunda Emin Enes Turpçu’nun babası Recep Turpçu, annesi Saliha Turpçu ve kız kardeşi Beyza Turpçu tarafından takdim edildi.
Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Emin Enes Turpçu’nun babası Recep Turpçu ve annesi Saliha Turpçu oğullarının mezun olduğu Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi okul idaresinin ve beden eğitimi öğretmenlerinin Emin Enes’in ölümünün üçüncü yıl dönümünde vefalı ve duyarlı davranışlarından, oğullarını unutmamalarından ve böyle bir anlamlı ve manalı turnuva düzenlemelerinden dolayı çok memnun olduklarını belirterek Okul Müdürüne, Müdür Yardımcılarına, Beden Eğitim Öğretmenlerine ve futbolcularnaü kendilerini yalnız bırakmayan misafirlere ve emeği geçen herkese teşekkür ettiler.
Karşılaşmanın ardından açıklamalarda bulunan Enes Turpçu’nun babası Recep Kadir Turpçu, “Gerçekten benim açımdan oldukça duygulu anların yaşandığı bir turnuva oldu. Böylesine turnuvayı organize eden tüm hocalarımıza velilerimize ve öğrencilerimize teşekkür ederiz. İnşallah böyle acıları başka velilerimiz yaşamaz. Emeği geçen herkese teşekkür ederim” dedi.
Hacı Fatma Erdemir Anadolu Lisesi Müdür Yardımcısı Yılaydın Güzel de yaptığı açıklamada, “Elim bir kaza sonucunda aramızdan çok erken yaşlarda, ömrünün baharında ayrılan Emin Enes Turpçu okulumuzda öğrencilik yıllarında güzel ahlakıyla, terbiyesiyle, çalışkanlığıyla dikkat çeken örnek bir öğrenciydi. Emin Enes’i hiç unutamadıklarını ve unutmayacaklarını belirterek ailesine sabırlar diliyorum. İnşallah her yıl Emin Enes için böylesine anlamlı turnuvayı düzenleyeceğiz” dedi.
18 Şubat 2015 tarihinde Kırşehir’de Ankara-Kayseri Karayolu üzerinde ikindi namazına giderken bir servis aracının çarpması sonucu geçirdiği trafik kazası sonrası girdiği yoğun bakım mücadelesini kaybeden Enes Turpçu gözyaşları arasında son yolculuğuna uğurlanmıştı. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .