“Emeklilerimizi ilgilendiren haberler gerçeği yansıtmıyor”

“Emeklilerimizi ilgilendiren haberler gerçeği yansıtmıyor”

26.02.2020

Kırşehir SGK Müdürü Akdeniz’den açıklama… “Emeklilerimizi ilgilendiren haberler gerçeği yansıtmıyor” Kırşehir SGK İl Müdürü H. Mehmet Akdeniz, basın-yayın organlarında yer alan ve emeklileri yakından ilgilendiren haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı. H. Ahmet Akdeniz. SGK Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamayı paylaştı. Emeklilerimiz hakkında yapılan olumsuz haberlerin kesinlikle gerçeği yansıtmadığına dikkat çeken SGK Genel Müdürlüğü açıklamasında şu ifadelere […]


Kırşehir SGK Müdürü Akdeniz’den açıklama…

“Emeklilerimizi ilgilendiren haberler gerçeği yansıtmıyor”

Kırşehir SGK İl Müdürü H. Mehmet Akdeniz, basın-yayın organlarında yer alan ve emeklileri yakından ilgilendiren haberlerin gerçeği yansıtmadığını açıkladı.
H. Ahmet Akdeniz. SGK Genel Müdürlüğü tarafından yapılan açıklamayı paylaştı. Emeklilerimiz hakkında yapılan olumsuz haberlerin kesinlikle gerçeği yansıtmadığına dikkat çeken SGK Genel Müdürlüğü açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
“Bazı basın-yayın organlarında ‘SGK’da çok konuşulacak çalışma’ şeklinde yer alan haberlere ilişkin aşağıdaki açıklamanın yapılması gereği görülmüştür:
“Söz konusu haberlerde dile getirilen hususlarla ilgili Sosyal Güvenlik Kurumundan herhangi bir çalışma istenmediği gibi Sosyal Güvenlik Kurumunun böyle bir çalışması da bulunmamaktadır.
“Sıklıkla yapılan bu tarz maksatlı haberler, Kurumumuzu yıpratma ve vatandaşlarımızı yanıltma hedefi taşımaktadır.
Bu maksatlı haberlere karşı her türlü hukuki hakkımızı kullanacağımızı da ayrıca belirtir, doğru bilginin peşindeki siz değerli basın mensuplarımızın dikkatine ve kamuoyunun bilgisine saygıyla sunarız.” (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .