EKONOMİK KALKINMADA 16 YIL

EKONOMİK KALKINMADA 16 YIL

16.08.2017

MÜSİAD Kırşehir İl Başkanı Hasan Eraslan, 16 yıllık AK Parti iktidarını değerlendirdi. AK Parti’nin kuruluşunun 16. yılını değerlendiren Eraslan “Kırk yıldır Kırşehir’de ticaret ile uğrasan biri olarak 16 yıllık AK Parti iktidarına baktığımızda ekonomik olarak çok mesafe kat edildiğini görüyoruz” dedi. Hasan Eraslan, “Bir iktidarı değerlendirirken tarafsız bir iş adamı olarak ekonomik acıdan artılarını ve […]

MÜSİAD Kırşehir İl Başkanı Hasan Eraslan, 16 yıllık AK Parti iktidarını değerlendirdi.
AK Parti’nin kuruluşunun 16. yılını değerlendiren Eraslan “Kırk yıldır Kırşehir’de ticaret ile uğrasan biri olarak 16 yıllık AK Parti iktidarına baktığımızda ekonomik olarak çok mesafe kat edildiğini görüyoruz” dedi.
Hasan Eraslan, “Bir iktidarı değerlendirirken tarafsız bir iş adamı olarak ekonomik acıdan artılarını ve eksilerini yan yana koyuyoruz görüyoruz ki iş dünyası acısından Ak Parti’nin artıları çok fazladır. 16 yıllık AK Parti iktidarında Türkiye G20 ülkeleri arasına girmiştir. Gayrı safı milli hasılası ile 17. Sırada gelişmiş 20 ülke içerisindedir. İhracatı yıllık 150 milyar dolara dayanmış ve her gecen yıl bu rakam artmaktadır. Türk işadamları dünyanın dört bir yanında ihaleler alıp alınlarının akı ile bitirmekteler. Savaş sanayi teknolojisi hızla gelişmekte ve Dünya devleri ile rekabet eder durumdalar. Küçük ve orta ölçekli esnaflar KOSGEB vasıtası, KOBİ kredileri ile destekleniyor, gençlere bayanlara ve köye döneceklere devlet hem karşılıksız krediler verirken, hem de çok az faizi olan ödeme şartlı, çok cazip krediler ile yeni müteşebbisler ile desteklenmektedir. Ekonomik hayatın daha iyi olması dikeyiyle AK Parti’ye başarılar dilerim” dedi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .