Ekicioğlu’ndan güzel günler temennisi

Ekicioğlu’ndan güzel günler temennisi

05.09.2017

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, 1-4 Eylül tarihlerinde kutladığımız Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, bayramın barış ve kardeşliğin daim olmasına vesile olması temennisinde bulundu. TSO Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Toplum olma bilincimizin oluşmasında önemli yeri bulunan bayramlarımız; kaygıların ve sıkıntıların bir kenara itilip, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiği, […]

Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası (TSO) Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, 1-4 Eylül tarihlerinde kutladığımız Kurban Bayramı dolayısıyla yayınladığı mesajda, bayramın barış ve kardeşliğin daim olmasına vesile olması temennisinde bulundu.
TSO Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, “Toplum olma bilincimizin oluşmasında önemli yeri bulunan bayramlarımız; kaygıların ve sıkıntıların bir kenara itilip, sevginin, saygının ve hoşgörünün pekiştiği, insani ilişki ve değerlerimizin güçlendiği, umutların yeşerdiği çok özel ve anlamlı günlerdir. Bu nedenledir ki bayramlarda, dargınlıklar ve kırgınlıkları unutmalı, birlik ve dayanışmamızı arttırmalıyız. Bizleri ortak düşünce ve değerlerde buluşturan bayramlarda, barışın ve hoşgörünün sürekli kılınması, toplumumuzun her kesiminde bayram coşkusunun tam anlamıyla yaşanması ve eski bayramların sevinç ve mutluluğunun, geleceğimiz olan genç nesillere de aktarılması ve sürekliliğinin sağlanması için hepimiz üzerimize düşeni yapmalıyız. Bayramların anlamını, güzelliğini ve değerini, sadece bayram günlerinde değil yaşamımızın bütün evresinde anımsamalı; hoşgörü, barış, kardeşlik ve sevgi ortamının her daim egemen olması için çalışmalıyız. Bu duygu ve düşüncelerle bütün üyelerimizin hemşerilerimizin Kurban Bayramı’nı kutluyor, Kurban Bayramı’nın şehrimiz, ülkemiz ve dünyamız için; barışın ve hoşgörünün egemen olduğu, güzel günlerin başlangıcını oluşturması umuduyla, herkesin, üzüntü kaygı ve sıkıntıdan uzak bir bayram geçirmesini temenni ediyorum” dedi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .