EKİCİOĞLU’NA KIRŞEHİR CADDELERİNDE YOĞUN İLGİ

EKİCİOĞLU’NA KIRŞEHİR CADDELERİNDE YOĞUN İLGİ

05.03.2019

Ekicioğlu: “31 Mart seçimleri Kırşehirimiz için tarihi bir karar ve dönüm noktası olacak! EKİCİOĞLU’NA KIRŞEHİR CADDELERİNDE YOĞUN İLGİ Ekicioğlu: yapacağımız tüm çalışma ve projelerimizde odağına insanı koyan ve Kırşehir halkını hisseden, onları mutlu etmeyi hedefleyen bir yönetim anlayışını hayata geçireceğiz!” Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu Kırşehir sokaklarında, caddelerinde, mahallelerinde, işyerlerinde, […]

Ekicioğlu: “31 Mart seçimleri Kırşehirimiz için tarihi bir karar ve dönüm noktası olacak!

EKİCİOĞLU’NA KIRŞEHİR CADDELERİNDE YOĞUN İLGİ

Ekicioğlu: yapacağımız tüm çalışma ve projelerimizde odağına insanı koyan ve Kırşehir halkını hisseden, onları mutlu etmeyi hedefleyen bir yönetim anlayışını hayata geçireceğiz!”

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu Kırşehir sokaklarında, caddelerinde, mahallelerinde, işyerlerinde, STK’larda ve derneklerde halkın yoğun ilgiyle karşılanıyor.
Dün Ankara ve Terme Caddesi’nde Kırşehirli hemşerilerimizle sohbet eden Ekicioğlu, hemşehrilerinin fotoğraf çektirme isteğini olumlu karşılayarak 31 Mart’ta mutlaka sandığa giderek oylarını kullanmaları çağrısında bulundu.
Ekicioğlu, “Maalesef halkımızın ticaret yaptığı cadde ve sokaklar kendi kaderine bırakılmış durumda ve biz bu duruma hep birlikte son vereceğiz.” dedi.
CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu, yaptığı açıklamada şunları ifade etti:
“Kırşehir halkı belediyeyi birlikte yönetme noktasında bizlere büyük bir sorumluluk yükledi. Bizler de bu sorumluluğu en iyi şekilde taşımak ve yerine getirmek için canla başla çalışacağız. Kırşehir’e tarihsel, toplumsal, kültürel ve ekonomik açıdan yani bir bütün bakmak ve ona göre de projelerimizi hayata geçirmek zorundayız. Yaşana sürece baktığımızda ne yazık ki birçok açıdan şehrimizin dengesi bozulmuş durumda. Bir şehir ve şehrin gelişini sadece imar ve plan değişiklikleri noktasında olmamalı; şehirde yaşayan tüm katmanların yaşam alanlarını geliştirecek ve kolaylaştıracak çalışmalar yapılmalıdır. Ancak gelinen noktada görüyoruz ki, Kırşehir halkında da dinlediğimiz ve edindiğimiz izlenim bu, ilimiz yatırım yapılamaz ve yapılan yatırımlardan da Kırşehir halkı faydalanamaz hale geldi. Bu nedenle de 31 Mart seçimleri Kırşehir’imiz için tarihi bir karar ve dönüm noktası olacak. Biz, yapacağımız tüm çalışma ve projelerimizde odağına insanı koyan ve Kırşehir halkını hisseden, onları mutlu etmeyi hedefleyen bir yönetim anlayışını hayata geçireceğiz. Tabii ki bunu da Kırşehir’de yaşayan herkesle birlikte başaracağız. Kırşehir’in tarihten gelen bu zengin mirasına sahip çıkacak ve gelecek kuşaklara daha yaşanabilir bir Kırşehir’i yaratacağız. Kırşehir’in Ahi Evran-ı Velisiyle, Âşıkpaşasıyla, Hacı Bektaş-ı Velisiyle, Muharrem Ertaş’ı ve Neşet Ertaş’ıyla dolu yüzyıllardır biriktirdiği bir kimliği var. Kimse Kırşehir’i ve Kırşehir tarihini görmezden gelemez.” (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .