EKİCİOĞLU: “VATANDAŞIN ALEYHİNE OLAN KENTSEL UYGULAMALARA SON VERECEĞİZ!”

EKİCİOĞLU: “VATANDAŞIN ALEYHİNE OLAN KENTSEL UYGULAMALARA SON VERECEĞİZ!”

16.03.2019

CHP Kırşehir Belediye Başkan adayı Selahattin Ekicioğlu: “VATANDAŞIN ALEYHİNE OLAN KENTSEL UYGULAMALARA SON VERECEĞİZ!” Perşembe akşamı Nasuhdede Mahallesi Hılla Kavşağı’nda mahalle halkıyla bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu seçime sayılı günler kala herkesin daha çok vatandaşla iletişime geçerek Kırşehir’in ve kendilerinin geleceği için oy kullanmaları çağrısında bulundu. Cumhuriyet Halk […]

CHP Kırşehir Belediye Başkan adayı Selahattin Ekicioğlu:

“VATANDAŞIN ALEYHİNE OLAN KENTSEL

UYGULAMALARA SON VERECEĞİZ!”

Perşembe akşamı Nasuhdede Mahallesi Hılla Kavşağı’nda mahalle halkıyla bir araya gelen Cumhuriyet Halk Partisi Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu seçime sayılı günler kala herkesin daha çok vatandaşla iletişime geçerek Kırşehir’in ve kendilerinin geleceği için oy kullanmaları çağrısında bulundu.

Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu, CHP İl Başkanı Baran Genç, İyi Parti İl Başkanı Müfit Göçen, CHP Merkez İlçe Başkanı Doğan Yıldızhan, İl Genel Meclisi Üyesi Adayları, Belediye Meclis Üyeleri Adayları, Asaf Kayaoğlu ve çok sayıda Nasuhdede Mahallesi sakinlerinin katıldığı açık hava toplantısında halkın Kırşehir’de artık değişim zamanının geldiğini müjdelediği gözlendi.

İlkin Salon Toplantısı olarak organize edilen ancak Nasuhdede Mahallesi’nden çok sayıda vatandaşın alana gelmesiyle salonun dolması sonucu program açık alana taşındı.

İlk olarak söz alan CHP İl Başkanı Baran Genç, coşkulu kalabalık karşısında yaptığı konuşmasında artık Kırşehir’de değişim rüzgârının esmeye başladığını ve 1 Nisan sabahı Kırşehir’in yepyeni bir bahar havasına gireceğini müjdeledi.

İyi Parti İl Başkanı Müfit Göçen de halkın da tepkisinden anlaşıldığı şekliyle Kırşehir halkının kendisini yönetimde görmek istediğini ve Selahattin Ekicioğlu adında tek vücut olarak birleştiğini söyledi.

Asaf Kayaoğlu ise konuşmasına “Beka sorunu var ama koltuklarının ve ceplerinin beka sorunu var” cümleleriyle başladı. Kayaoğlu, “Kırşehir’e yatırım getiriyorlarmış, son 15 yılda gelen hibe para sadece Türkiye Odalar Borsalar Birliği’nden gelen paradır, onda da Selahattin Ekicioğlu ve Müfit Göçen başkanlarımın imzası var. Aldıkları borç paranın faiz tutarı 34 buçuk milyon tuttu.” dedi.

Daha sonra söz alan Cumhuriyet Halk Partisi Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu, Nasuhdede Mahallesi halkının alanı doldurmasından duyduğu memnuniyeti dile getirerek Kırşehir’de değişim isteğinin 31 Mart’ta sandığa yansıyacağını ve 1 Nisan sabahı da herkesin Kırşehir için çalışmaya başlayacağı sözünü verdi.

Ekicioğlu vatandaşa hitaben yaptığı ve büyük destek aldığı konuşmasında “Hemşerilerimizin zararına olan bu imar revizyonunu iptal edeceğiz. Şehir yerleşiminin dörtte birini oluşturan bir alanda vatandaşın şahsi̇ parselli arsasını evini büyük parsellere ekleyip ortakçı konumuna düşürülmüştü. Şehrin kentsel yerleşim alanının neredeyse dörtte birini bulan, Çukurçayır- Bağbaşı- Güvercinlik- Üçgöz mevkilerini kapsayan 334 hektar (3.340.000 m2) büyüklüğündeki geniş bir alanda belediyenin yaptığı köklü imar revizyonu sonucu ortaya çıkan tablo, bölge arsa ev sahipleri arasında adeta infial uyandırmış durumda. Biz vatandaşın aleyhine olan tüm uygulamaları ortadan kaldıracağız.” dedi.

Ekicioğlu son olarak herkesin daha önce başka partilere oy vermiş en az bir kişiyi ikna ederek 31 Mart’ta sandığa giderek oy vermeleri noktasında çalışmasını isteyerek 1 Nisan sabahı yepyeni bir Kırşehir’i kurmaya başlayacaklarını söyledi. (HABER MERKEZİ)

 

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .