EKİCİOĞLU: KIRŞEHİR DE TIPKI ESKİŞEHİR GİBİ ANADOLU’NUN PARLAYAN YILDIZI OLACAK!

EKİCİOĞLU: KIRŞEHİR DE TIPKI ESKİŞEHİR GİBİ ANADOLU’NUN PARLAYAN YILDIZI OLACAK!

26.01.2019

CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti EKİCİOĞLU: KIRŞEHİR DE TIPKI ESKİŞEHİR GİBİ ANADOLU’NUN PARLAYAN YILDIZI OLACAK! Yılmaz Büyükerşen: “Proje ve tecrübe konusunda yanınızdayız” CHP Kırşehir Belediye Başkan Aday Selahattin Ekicioğlu, 18 Ocak 2019 Perşembe günü Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i makamında ziyaret ederek görüş alış […]

CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu, Eskişehir

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i ziyaret etti

EKİCİOĞLU: KIRŞEHİR DE TIPKI ESKİŞEHİR

GİBİ ANADOLU’NUN PARLAYAN YILDIZI OLACAK!

Yılmaz Büyükerşen: “Proje ve tecrübe konusunda yanınızdayız”

CHP Kırşehir Belediye Başkan Aday Selahattin Ekicioğlu, 18 Ocak 2019 Perşembe günü Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’i makamında ziyaret ederek görüş alış verişinde bulundu.

Büyük Ozan Neşet Ertaş’ın memleketi Kırşehir’den tüm Kırşehir halkının kucak dolusu selamlarını ileten Ekicioğlu, Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen ile 31 Mart yerel seçimleri öncesi görüş alış verişinde bulunarak projeleriyle ilgili bilgi de verdi.

Ziyarette, Eskişehir’in Anadolu’nun ve Avrupa’nın en yaşanabilir kentlerinden biri olmasında katkısı bulunan sosyal demokrat anlayışın ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in projelerinin tüm dünya tarafından ilgiyle izlendiğini ve örnek alındığını belirten Ekicioğlu; Kırşehir halkının beklentisi doğrultusunda kendilerinin de CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı gösterilmesiyle birlikte proje çalışmalarını başlattıklarını ve bu bağlamda Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in tüm proje ve uygulamalarının Kırşehir Proje Ekibi tarafından ilgiyle izlendiğini söyledi.

Bu noktada, Anadolu’nun ortasında, geçmiş demokrasi tarihinden ve kültüründen Ahilik Felsefesinin boy verdiği Şirin Kırşehir’in de tıpkı Eskişehir gibi bir umut ışığı olması için Kırşehir’de toplumun tüm kesimlerinden alacakları destekle Kırşehir için çalışacaklarını söyleyen CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu, başkan seçildikten sonra da Eskişehir ile bağlarını sürdürmek istediklerini ve Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’in tecrübelerinden faydalanacaklarını ifade etti.

Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen de ziyaretinden dolayı Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu’na teşekkür etti.

Büyükerşen, Selahattin Ekicioğlu’nun Kırşehir Belediye Başkanı seçileceğine inandığını belirterek, seçildikten sonra da kendilerinin gerek proje yardımlarını gerekse de tecrübe yardımlarını eksik etmeyeceklerini söyledi.

Görüşmenin ardından CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı Selahattin Ekicioğlu tarafından Eskişehir Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen’e üzerinde Atatürk resmi bulunan ve Kırşehir’in simgelerinden olan oniks mermer taşı ile, üzerinde Neşet Ertaş’ın sazının işlemesinin bulunduğu bir plaket sunuldu.

Bu arada CHP Belediye Başkan adayı Selahattin Ekicioğlu, seçim çalışmaları çerçevesinde Kırşehir’deki dernek ve sivil toplum kuruluşları ile vatandaşları ziyaret ederek 31 Mart seçimlerinde başkan seçilmesi halin-de yapacakları 70 proje hakkında bilgiler veriyor. (HABER MERKEZİ)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .