EKİCİOĞLU ADAY

EKİCİOĞLU ADAY

17.12.2018

CHP’nin Kırşehir’deki adayları açıklandı EKİCİOĞLU ADAY Cumhuriyet Halk Partisi 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Kırşehir’deki Belediye başkan adaylarından bir kısmını açıkladı ve eski Ticaret ve Sanayei Odamsı Başkanı Selahattin Ekicioğlu Kırşehir Belediye Başkan adayı oldu. CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı olarak Selahattin Ekicioğlu’nu gösterilirken, Kaman Belediye Başkan Adayı Aydın Yaman, Akpınar Belediye Başkan […]

CHP’nin Kırşehir’deki adayları açıklandı

EKİCİOĞLU ADAY

Cumhuriyet Halk Partisi 31 Mart 2019 tarihinde yapılacak yerel seçimlerde Kırşehir’deki Belediye başkan adaylarından bir kısmını açıkladı ve eski Ticaret ve Sanayei Odamsı Başkanı Selahattin Ekicioğlu Kırşehir Belediye Başkan adayı oldu.
CHP Kırşehir Belediye Başkan Adayı olarak Selahattin Ekicioğlu’nu gösterilirken, Kaman Belediye Başkan Adayı Aydın Yaman, Akpınar Belediye Başkan Adayı Şükrü Turgut, Boztepe Belediye Başkan Adayı da Hüseyin Takan oldu.
CHP Belediye Başkan adaylığının belli olmasının ardından gazetemize bir açıklama yapan Selahattin Ekicioğlu, “Bu süreci aday arkadaşlarımızla hep beraber medeni bir şekilde ve şehrimize yakışır bir şekilde Türkiye’ye örnek olacak demokrasi dersi verecek bir şekilde yöneteceğiz” dedi.
Seçim süresinde dedikodudan çok hizmet ve projelerin ön planda olması gerektiğini ifade eden Ekicioğlu, “Bütün arkadaşlarımızla istişare edeceğiz, görüşeceğiz. Hiç kimseyi incitmeden, hiç kimseyi kırmadan, bu süreci belden aşağı vurmadan yürüteceğiz. Bütün siyasi partilerin ve adayların seçimden sonraki süreci de düşünerek daha dikkatli olmasını diliyorum. Gerek sosyal medyadan, gerek yaşamda, gerek sokakta dedikodu değil iş üretmelerini, düşünce üretmelerini, politika üretmelerini tavsiye ediyorum. Diğer adayları da bu medeni cesaretinden dolayı hepsine teşekkür ediyor, hepsini tebrik ediyor başarılar diliyorum. Tabi bu Kırşehir’imize kim kazanırsa bu seçmenin verdiği karara da herkese saygı duyup ondan sonraki süreçte de belediye yönetiminde de herkesin katkısı olmasını diliyorum. Herkese başarılar diliyorum. Kırşehir’e ve ülkemize 31 Mart yerel seçimlerin hayırlı olmasını diliyorum. Tüm aday arkadaşlarımıza da hayırlı uğurlu olsun diyorum.” (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .