Eğitime hayırsever desteği devam ediyor

Eğitime hayırsever desteği devam ediyor

03.02.2015

  KIRŞEHİR’DE eğitime verilen hayırsever desteği devam ediyor. Eğitimde marka kent Kırşehir’de her ne kadar da bazı sıkıntılar yaşansa da çocuklarımızın daha iyi eğitim alması noktasında hayırseverlerin katkısı sürüyor. “Eğitime Yüzde Yüz Destek Kampanyası” dahilinde Kırşehir Valiliği ile Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 2 adet okul yapımı için protokol imzaladı. Bağış […]

 

KIRŞEHİR’DE eğitime verilen hayırsever desteği devam ediyor.
Eğitimde marka kent Kırşehir’de her ne kadar da bazı sıkıntılar yaşansa da çocuklarımızın daha iyi eğitim alması noktasında hayırseverlerin katkısı sürüyor.
“Eğitime Yüzde Yüz Destek Kampanyası” dahilinde Kırşehir Valiliği ile Abdulkadir Özcan Otomotiv Lastik Sanayi ve Ticaret Anonim Şirketi 2 adet okul yapımı için protokol imzaladı.

03103207_2513 copy
Bağış kapsamında yapılan imza törenine Kırşehir Valisi Necati Şentürk, Milletvekilleri Abdullah Çalışkan ve Muzaffer Aslan, Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, hayırsever işadamı Mustafa Özcan ve şirket yetkilileri katıldı.
İmzalanan bu protokol ile hayırsever işadamı Mustafa Özcan, 24 derslikli İmam-Hatip Ortaokulu ve 32 derslikli İmam-Hatip Lisesi öğretim binalarını tamamlayarak mülkiyetini Hazine’ye, kullanım hakkını da Milli Eğitim Bakanlığı’na devredecek.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .