Eğitim-İş’te dayanışma

Eğitim-İş’te dayanışma

02.11.2017

17 Ekim 2005 tarihinde kurulan Eğitim-İş Sendikası Kırşehir Şube Başkanlığı, dayanışma yemeğinde üyeleriyle bir araya geldi. Emek ve geleceğimiz için canı pahasına mücadele eden Eğitim-İş Sendikası’nın kuruluş yıldönümü ile Cumhuriyetimizin 94’üncü yıldönümünü aynı etkinlikte kutlayan Kırşehirli Eğitim-İş üyelerinin dayanışma gecesine yoğun katılım oldu. Cumhuriyetimizin 94. yılı ve Eğitim-İş’in 12. yıldönümü kapsamında 28 Ekim Cumartesi günü […]

17 Ekim 2005 tarihinde kurulan Eğitim-İş Sendikası Kırşehir Şube Başkanlığı, dayanışma yemeğinde üyeleriyle bir araya geldi.
Emek ve geleceğimiz için canı pahasına mücadele eden Eğitim-İş Sendikası’nın kuruluş yıldönümü ile Cumhuriyetimizin 94’üncü yıldönümünü aynı etkinlikte kutlayan Kırşehirli Eğitim-İş üyelerinin dayanışma gecesine yoğun katılım oldu.
Cumhuriyetimizin 94. yılı ve Eğitim-İş’in 12. yıldönümü kapsamında 28 Ekim Cumartesi günü Şehr-i Gül Düğün Salonu’nda Eğitim-İş üyeleri, Kırşehirli dostlarıyla dayanışma yemeğinde buluştu.
CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Eğitim-İş Genel Basın Yayın Sekreteri Yakup Tekin Efe, CHP İl Başkanı Yılmaz Zengin, Kırşehir TSO Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Kırşehir eski Nüfus Müdürü Turan Arık, Bakkallar Odası Başkanı Murat Zobu ve sivil toplum kuruluş temsilcileri ve sendika üyelerinin katıldığı dayanışma yemeği, gündeme ilişkin değerlendirmelerin yapılmasının yanı sıra dostların da buluştuğu bir gece oldu.
Kırşehir Eğitim-İş Şube Başkanı Levent Akça, dayanışma yemeğine katılımlarından dolayı CHP Kayseri Milletvekili Çetin Arık, Eğitim-İş Genel Basın Yayın Sekreteri Yakup Tekin Efe, CHP İl Başkanı Yılmaz Zengin başta olmak üzere STK temsilcileri ve üyelerine teşekkür etti.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .