Eğitim-Bir-Sen’de Kişisel Gelişim Seminerleri

Eğitim-Bir-Sen’de Kişisel Gelişim Seminerleri

27.02.2018

Eğitim-Bir-Sen Kırşehir Şubesi akademik, sanatsal ve kültürel faaliyetlerde çalışmalarına aralıksız devam ediyor. İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği işbirliği ile 24-25 Şubat tarihlerinde Kırşehir’de Süleyman Türkmani İlkokulunda Eğitim-Bir-Sen üyeleri bir araya geldi. İl Milli Eğitim Müdür Vekili Şevket Karadeniz, İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği ile sendika üyelerinin katıldığı toplantıda seminer verildi. İl Milli Eğitim Müdür Vekili Şevket Karadeniz […]

Eğitim-Bir-Sen Kırşehir Şubesi akademik, sanatsal ve kültürel faaliyetlerde çalışmalarına aralıksız devam ediyor.
İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği işbirliği ile 24-25 Şubat tarihlerinde Kırşehir’de Süleyman Türkmani İlkokulunda Eğitim-Bir-Sen üyeleri bir araya geldi.
İl Milli Eğitim Müdür Vekili Şevket Karadeniz, İstanbul Gönüllü Eğitimciler Derneği ile sendika üyelerinin katıldığı toplantıda seminer verildi.
İl Milli Eğitim Müdür Vekili Şevket Karadeniz ve İGEDER adına Mustafa Bülbül birer konuşma yaptı.
Şube Başkanı Oktay Cebeci de yaptığı konuşmada, “Eğitim-Bir-Sen sadece üyelerinin hak ve menfaatlerini önceleyen, bunlarla ilgili bir çalışma yapan sivil toplum teşkilatı değil, bunun yanında bugün bin 900’ü aşkın üyesiyle farklı birikim ve beklentilere cevap verebilen bir kurumdur. Bunu dikkate alarak çalışmalarımızı çok yönlü sürdürme gayreti ve kararlılığı içerisindeyiz” dedi.
Eğitimin ve eğitim çalışanlarının nitelik ve nicelik açısından bir ülke geleceğinde oynadığı rolü göz önünde bulundurarak, günü birlik değil, planlı ve hazırlıklı eğitim faaliyetlerinde bulunan Eğitim-Bir-Sen Kırşehir Şubesi, devam eden çalışmalarına bir yenisini daha ekledi.
Alanında uzman kişilerden oluşan ve İstanbul’dan gelen bir ekip tarafından 24-25 Şubat tarihlerinde iki gün süren kapsamlı bir çalışma yapıldı.
Eğitim-Bir-Sen Kırşehir Şubesi tarafından düzenlenen programda Süleyman Türkmani İlkokulu’nda 5 salonda gerçekleştirilen seminerlerde “Liderlik ve takım yönetimi”, “Eğitimde film okuma”, “Etkili sınıf yönetimi”, “Sosyal medya farkındalığı”, “Eğitimde drama” başlıklarında bilgilendirmeler yapıldı.
İki gün boyunca 10.00-15.00 saatleri arasında gerçekleştirilen seminerde üyelerin memnuniyeti dikkat çekerken, Eğitim-Bir-Sen Kırşehir Şube Başkanlığı’nın çalıştay, bayanlara yönelik ailevi ve kişisel gelişim seminerleri, hatıra yazma ve kısa film yarışmaları, eğitimin her kademesindeki sınavlara yönelik ücretsiz kitap dağıtımı ve kurs programlarının da planlı olarak devam ettiği bildirildi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .