EGE SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ 1 YAŞINDA

EGE SAĞLIKLI YAŞAM MERKEZİ 1 YAŞINDA

21.10.2017

KIRŞEHİR Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin en önemli projelerinden birisi olan ve Kırşehir’in çehresini değiştiren Kent Park içinde yaptırılan “Sağlıklı Yaşam Merkezi” Kırşehirlilere hizmette bir yılını geride bıraktı. Bir yıl önce Kırşehir Belediyesi’nden ihaleyle 10 yıllık işletme hakkını alan ve ismini Ege Sağlıklı Yaşam Merkezi’ne dönüştüren işletme sahibi Erol Yıldırım, Kırşehirlileri bir yıldır en iyi hizmeti […]

KIRŞEHİR Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin en önemli projelerinden birisi olan ve Kırşehir’in çehresini değiştiren Kent Park içinde yaptırılan “Sağlıklı Yaşam Merkezi” Kırşehirlilere hizmette bir yılını geride bıraktı.
Bir yıl önce Kırşehir Belediyesi’nden ihaleyle 10 yıllık işletme hakkını alan ve ismini Ege Sağlıklı Yaşam Merkezi’ne dönüştüren işletme sahibi Erol Yıldırım, Kırşehirlileri bir yıldır en iyi hizmeti vermenin mutluluğu içinde olduklarını söyledi.
Erol Yıldırım, konuyla ilgili olarak gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”e yaptığı açıklamada şunları söyledi:
“Her geçen gün gelişen, güzelleşen şehrimize değerli Başkanımız Sayın Yaşar Bahçeci tarafından kazandırılan Sağlıklı Yaşam Merkezimiz hizmet serüveninde birinci yılını doldurdu.
İlk günkü heyecanımızla, kaliteli hizmet anlayışımızla Kırşehir halkına en hizmetleri vermeye çalışıyoruz. Bir yıllık hizmet süremizde Ege Sağlıklı Yaşam Merkezini tercih eden bütün hemşehrilerimize ve saygıdeğer üyelerimize sonsuz teşekkür ve şükranlarımızı sunuyorum” dedi.
Ege Sağlıklı Yaşam Merkezi’nin birinci yıla özel yeni bir kampanya açtıklarını da belirten Erol Yıldırım, bu kampanyandan bütün Kırşehir halkını yararlanmaya davet etti.
Erol Yıldırım, kampanyayla ilgili bilgiler verirken de şunları söyledi:
“Ege Sağlıklı Yaşam Merkezi olarak birinci yıla özel bir kampanya düzenledik. FİTNESS:
3 ay 300+15 gün hediye, 6 ay 570 yerine 500 TL, 1 yıl 1100 yerine 900 TL, FİTNESS + SPA: 3 ay 550 yerine 500 TL, 6 ay 1000 yerine 900 TL, 1 yıl 1800 yerine 1600 TL, CİLT BAKIMI: 100 yerine 80 TL
BÖLGESEL (SOĞUK LİPOLİZ): 600 yerine 500 + 1 Bölgesel hediye artan ve başlık 150 TL, LENF DRENAJ
50 TL, HAMAM+ Kese + Köpük 60 yerine 50 TL, Klasik Masaj: 30 dakika 50 TL yerine 40 TL
Medikal Masaj 30 dakika 60 yerine 50 TL. Bütün hemşehrilerimize bu fırsattan yararlanmalarını öneriyoruz.” (HABER: GÜLNAZ CEYLAN)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .