Eczacı Odası’nda meslek içi eğitim

Eczacı Odası’nda meslek içi eğitim

28.07.2017

34. Bölge Aksaray-Kırşehir Eczacı Odası’na bağlı Kırşehir eczacıları, eğitimden geçiyor. Eczacılar Odası İl Temsilciliği toplantı salonunda “Medikal Eğitimi” ve “Yaşam Desteği” adları altında iki meslek içi eğitim gerçekleştirildi. “Yaşam Desteği” konulu eğitimi, Ahi Evran Üniversitesi Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Uzmanı Dr. Hacı Mehmet Çalışkan, Acil Tıp Uzmanı Dr. Burak Çelik ve Acil […]

34. Bölge Aksaray-Kırşehir Eczacı Odası’na bağlı Kırşehir eczacıları, eğitimden geçiyor.
Eczacılar Odası İl Temsilciliği toplantı salonunda “Medikal Eğitimi” ve “Yaşam Desteği” adları altında iki meslek içi eğitim gerçekleştirildi.
“Yaşam Desteği” konulu eğitimi, Ahi Evran Üniversitesi Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi Acil Tıp Uzmanı Dr. Hacı Mehmet Çalışkan, Acil Tıp Uzmanı Dr. Burak Çelik ve Acil Tıp Asistanı Dr. Duygu Çiftçi Sivri verdi.
Eğitimle eczacılar hem bilgilerini tazeledi, hem de konuyla ilgili dünya tıp literatürüne yeni giren yayınları takip etmiş oldu.
Medikal Eğitimini de Luxor Medikal Firmasının Türkiye Satış Direktörü Yüceer Konca ve Aynı Firmanın Bölge Sorumlusu Alper Çınar verdi. Eğitimle kısa süre önce SGK ile yapılan medikal sözleşme hakkında bilgilerin yanında, medikal malzemelerinin sunumu, satışı ve resmi işlemleri hakkında bilgiler verildi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .