DÜĞÜM BU HAFTA KOPABİLİR

DÜĞÜM BU HAFTA KOPABİLİR

04.04.2015

Kırşehir 1.Amatör Küme’de sondan 1 hafta önceki maçlar oynanacak. 7 TAKIMLA devam eden Kırşehir 1.Amatör Küme’de heyecan Pazar günü oynanacak 2 karşılaşmayla sürecek. Ligin 13.haftasında şampiyonluk yolunda yine çok kritik maçlar oynanacak. Şampiyonluk mücadelesi veren Evranspor, Ulupınarspor’un ligden çekilmesinin ardından haftayı 3-0 Hükmen galibiyetle kapatırken, Cumartesi günü maç oynanmayacak. Ligde bu hafta bütün maçlar Pazar […]

Kırşehir 1.Amatör Küme’de sondan 1 hafta önceki maçlar oynanacak.

7 TAKIMLA devam eden Kırşehir 1.Amatör Küme’de heyecan Pazar günü oynanacak 2 karşılaşmayla sürecek.
Ligin 13.haftasında şampiyonluk yolunda yine çok kritik maçlar oynanacak.
Şampiyonluk mücadelesi veren Evranspor, Ulupınarspor’un ligden çekilmesinin ardından haftayı 3-0 Hükmen galibiyetle kapatırken, Cumartesi günü maç oynanmayacak.
Ligde bu hafta bütün maçlar Pazar günü oynanacak.
Kırşehir 1.Amatör Küme futbol Ligi’nde lider Çayağzıspor, sahasında ikinci yarıya harika bir giriş yapan ve 3’te 3 yaparak bir anda kendini zirvede bulan Mucurspor ile karşı karşıya geliyor. Mücadelenin Çayağzıspor galibiyeti ile sonuçlanması durumunda lider Çayağzıspor 1 maç kala şampiyonluğunu ilan edecek. Çayağzıspor ile Mucurspor’u karşı karşıya getiren maç Pazar günü saat 13.00’da Bağbaşı Sentetik Saha’da oynanacak.
Geçtiğimiz sezonu şampiyon olarak tamamlayan ve bu sezon ortaya koyduğu kötü futbolla taraftarlarını üzen ve şampiyonluğu kaybeden Boztepe Malyaspor, sahasında iddiası bulunmayan Yeşil Özbağspor’u konuk ediyor. Mücadele Pazar günü 13.00’da Boztepe İlçe Saha’sında oynanacak.
Haftanın bir diğer maçında ise Yeşil Kamanspor ile Gölhisargücüspor karşılaşıyor. Kaman İlçe Stadı’nda oynanacak karşılaşma Pazar günü saat 13.00’da oynanacak.
Diğer yandan Evranspor ise Ulupınarspor’un ligden çekilmesinin ardından haftayı 3-0 hükmen galibiyetle kapatacak.
U-14 LİGİ’NDE TEK MAÇ VAR!
3 takımın çift devreli lig usulüne göre mücadele edeceği U-14 Minikler Ligi’nde heyecan 3.hafta maçlarıyla sürecek.
Evranspor,Kırşehirspor ve Mucurspor’un katılımıyla gerçekleştirilen U-14 Ligi’nde bu hafta yine tek karşılaşma oynanacak.
2 maçını yenilen ve şampiyonluk şansını kaybeden Kırşehirspor’un maç yapmadan bay olarak geçtiği U-14 Minikler Ligi’nde lider Mucurspor ile Evranspor karşı karşıya geliyor.
Mücadele yarın saat 14.30’da 2 No’lu Sentetik Saha’da oynanacak. (Salih HANÇER)
(Haber-Fotoğraflar:Salih HANÇER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .