Dr. Mustafa Emirdoğan vefat etti

Dr. Mustafa Emirdoğan vefat etti

03.06.2019

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinin çalışkan ve sevilen doktorlarından Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Mustafa Emirdoğan vefat etti. Kırşehir eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan hemşire Gülay Emirdoğan ile evli olan ve bir süredir Ankara Gülhane Tıp Fakültesinde karaciğer yetmezliği tedavisi gören Op.Dr. Mustafa Emirdoğan bütün çabalara rağmen kurtarılamayarak bayram öncesi hayata gözlerini yumdu. Kırşehir Yağmurlu […]

Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesinin çalışkan ve sevilen doktorlarından Genel Cerrahi Uzmanı Dr. Mustafa Emirdoğan vefat etti.
Kırşehir eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde görev yapan hemşire Gülay Emirdoğan ile evli olan ve bir süredir Ankara Gülhane Tıp Fakültesinde karaciğer yetmezliği tedavisi gören Op.Dr. Mustafa Emirdoğan bütün çabalara rağmen kurtarılamayarak bayram öncesi hayata gözlerini yumdu.
Kırşehir Yağmurlu aşiretinden olan Dr. Mustafa Emirdoğan için yarın uzun yıllar görev yaptığı Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi önünde bir tören düzenlenecek. Ardından Ali Çam Camii’nde kılınacak namazın ardından Bağbaşı Mezarlığı’nda toprağa verilecek.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak 46 yaşında, evli ve bir çocuk babası olan Dr. Mustafa Emirdoğan’a Allah’tan rahmet, kederli ailesine, sevenlerine ve tüm sağlık çalışanlarına başsağlığı ve sabırlar dileriz.(HABER. BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .