Dr. Kemal Akışık trafik kazasında hayatını kaybetti

Dr. Kemal Akışık trafik kazasında hayatını kaybetti

02.11.2018

1985 yılında Kırşehir Devlet Hastanesi’ne göz doktoru olarak atanan ve 30 yılı aşkın bir süre Kırşehir halkına sağlık hizmeti veren Dr. Kemal Akışık İzmir’de bir yolcu otobüsünün çarpmasının ardından geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti. Kırşehir Devlet Hastanesi’nde görev yaparken özel muayenesi de bulunan Dr. Kemal Akışık, ardından kendisinin de ortak olduğu Özel Aşıkpaşa Hastanesi’nde […]

1985 yılında Kırşehir Devlet Hastanesi’ne göz doktoru olarak atanan ve 30 yılı aşkın bir süre Kırşehir halkına sağlık hizmeti veren Dr. Kemal Akışık İzmir’de bir yolcu otobüsünün çarpmasının ardından geçirdiği beyin kanaması sonucu hayatını kaybetti.
Kırşehir Devlet Hastanesi’nde görev yaparken özel muayenesi de bulunan Dr. Kemal Akışık, ardından kendisinin de ortak olduğu Özel Aşıkpaşa Hastanesi’nde göz hastalıkları uzmanı olarak hizmet verdi. İki yıl önce Kırşehir’den ayrılarak yine ortağı olduğu Ankara Odak Göz Hastanesi’nde çalışmalarına başlayan Dr. Kemal Akışık, geçtiğimiz günlerde satılan Özel Aşıkpaşa Hastanesi’ndeki hisselerini satmak için yanında yine Kırşehir Devlet Hastanesi’nde uzun yıllardır ortopedi doktoru olarak hizmet veren Dr. Lokman Sofuoğlu ile birlikte İzmir’e gitti.
Burada satın almayı düşündüğü dairenin otobüs durağında fotoğrafını çekmek isteyen Dr. Kemal Akışık, belediye otobüsünün çarpması sonucu yere düştü. Kafasını betona vuran ve beyin kanaması geçiren Akışık, bütün çabalara rağmen kurtarılamayarak 63 yaşında hayata gözlerini yumdu.
Kırşehirlilerin yakından tanıdığı ve sevdiği Dr. Kemal Akışık, Kırşehir Fenerbahçeliler Derneği’nin de kurucusuydu. Akışık’ın elim bir trafik kazası sonucu vefatı Kırşehir’de de büyük üzüntü yarattı.
Evli ve bir çocuk babası olan Dr. Akışık’ın cenazesi 3 Kasım Cumartesi günü (bugün) Ankara Karşıyaka Mezarlığında öğle namazının ardından toprağa verilecek.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak Dr. Kemal Akışık’a Allah’tan rahmet, yakınlarına ve sevenlerine başsağlığı dileriz. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

melike demirkapı

Öncelikle Allah’dan rahmet, ailesine ve sevenlerine sabır ve baş sağlığı diliyorum..o kadar üzgünümki kemal beye daireyi gösteren yetkili bendim o anda yan yanaydık ofisden çıktığımız anda oldu olayı birebir gördüğüm için kendimi çok kötü hissediyorum belkide görüp konuştuğu son kişiyim üzüntüm kelimelere sığmaz..! hepimizin başı sağolsun

03.11.2018, 19:24

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .