Dr. Kemal Akışık Ankara’da toprağa verildi

Dr. Kemal Akışık Ankara’da toprağa verildi

04.11.2018

Kırşehir Devlet Hastanesi ile Özel Aşıkpaşa Hastanesi’nde ve özel muayenehanesinde 30 yılı aşkın bir süre Kırşehir halkına göz hastalıkları uzmanı olarak sağlık hizmeti veren ve Cuma günü İzmir’de geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Dr. Kemal Akışık Ankara’da toprağa verildi. Kırşehirlilerin yakından tanıdığı ve sevdiği Dr. Kemal Akışık, Kırşehir Fenerbahçeliler Derneği’nin de kurucusuydu. Akışık’ın elim […]


Kırşehir Devlet Hastanesi ile Özel Aşıkpaşa Hastanesi’nde ve özel muayenehanesinde 30 yılı aşkın bir süre Kırşehir halkına göz hastalıkları uzmanı olarak sağlık hizmeti veren ve Cuma günü İzmir’de geçirdiği trafik kazası sonucu hayatını kaybeden Dr. Kemal Akışık Ankara’da toprağa verildi.
Kırşehirlilerin yakından tanıdığı ve sevdiği Dr. Kemal Akışık, Kırşehir Fenerbahçeliler Derneği’nin de kurucusuydu. Akışık’ın elim bir trafik kazası sonucu vefatı Kırşehir’de de büyük üzüntü yarattı.
Evli ve bir çocuk babası olan Dr. Akışık’ın cenazesi 3 Kasım Cumartesi günü Ankara Karşıyaka Mezarlığında kılınan öğle namazının ardından aynı mezarlıkta toprağa verildi.
Cenazesine Kırşehir eski milletvekilleri Metin Çobanoğlu ve Sabri Yavuz, Kırşehir eski Belediye Başkanı Halim Çakır, CHP İl Başkanı Hacı Tanrıbuyurdu, Kırşehir ve Ankara’daki pek çok doktor arkadaşı ile yakınları ve sevenleri katıldı.
Bilindiği üzere iki yıl önce Kırşehir’den ayrılarak yine ortağı olduğu Ankara Odak Göz Hastanesi’nde çalışmalarına başlayan Dr. Kemal Akışık, geçtiğimiz günlerde satılan Özel Aşıkpaşa Hastanesi’ndeki hisselerini satmak için yanında yine Kırşehir Devlet Hastanesi’nde uzun yıllar ortopedi doktoru olarak hizmet veren Dr. Lokman Sofuoğlu ile birlikte İzmir’e gitmiş ve burada satın almayı düşündüğü dairenin otobüs durağında fotoğrafını çekmek isterken, belediye otobüsünün çarpması sonucu yere düşmüş ve geçirdiği beyin kanaması sonucu 63 yaşında hayata gözlerini yummuştu.
(HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .