Dr. Hilmi Yükselen Bartın’da milletvekili aday adayı

Dr. Hilmi Yükselen Bartın’da milletvekili aday adayı

21.02.2015

  BARTIN’DA 6 yıldır Kırşehirli Hasan Gökbayrak’ın ortak olduğu Özel Yaşam Tıp Merkezi’nde Enfeksiyon Uzmanı olarak görev yapan Dr. Hilmi Yükselen 7 Haziran seçimlerinde Bartın CHP’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. 19. Dönem CHP Kırşehir Milletvekili olan Dr. Hilmi Yükselen, görev yaptığı Bartın’da CHP Milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulundu. 6 yıldır Bartın CHP’de aktif olarak […]

 

BARTIN’DA 6 yıldır Kırşehirli Hasan Gökbayrak’ın ortak olduğu Özel Yaşam Tıp Merkezi’nde Enfeksiyon Uzmanı olarak görev yapan Dr. Hilmi Yükselen 7 Haziran seçimlerinde Bartın CHP’den milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.
19. Dönem CHP Kırşehir Milletvekili olan Dr. Hilmi Yükselen, görev yaptığı Bartın’da CHP Milletvekili aday adaylığı başvurusunda bulundu. 6 yıldır Bartın CHP’de aktif olarak çalışan, gitmediği ilçe, köy ve belde kalmayan Hilmi Yükselen, “CHP iktidarını yakalamak için, ülkeme hizmet için aday oldum” dedi.
CHP iktidarı döneminde gerçekleştirilecek olan projelere omuz vermek için milletvekili aday adayı olduğunu belirten Hilmi Yükselen, ülkenin bütün sorunlarını çözeceklerini söyleyerek, 3 Haziran seçimlerinde partilerine destek verilmesini istedi.
19. Dönem Kırşehir Milletvekili Hilmi Yükselen; “12 yıldır AKP iktidarı ile ülkenin geldiği durum ortada. AKP İktidarı emeklileri ikinci sınıf vatandaş konumuna düşürdü. Bu iktidar emekliyi düşünmüyor, işçiyi, memuru, köylüyü, düşünmüyor, büyük bir kesim güçlükle ayakta duruyor. Biz Cumhuriyet Halk Partisi olarak iktidara geldiğimizde emeklilerimiz için intibak yasasını çıkaracağız. Emekli maaşları arasındaki uçurumu ortadan kaldıracağız. Emeklilerimizin insanca yaşamalarını sağlayacağız. iktidara geldiğimizde yapacağımız çalışmalarla emeklilerin yüzlerini güldüreceğiz. Ayrıca emeklilerin maaşlarından Sosyal Güvenlik Destek Primi adı altında kesilen paraları da kademeli olarak kaldıracağız. Emeklilerimiz AKP iktidarı ile ikinci sınıf vatandaş konumuna düşürüldü. Onları bu konumdan kurtaracağız ve emeklilerimizin milli gelir artışından pay almasını sağlayacağız. CHP iktidarında tarımsal üretimde maliyetleri aşağı çekeceğiz. Çiftçilere haklarını vereceğiz. Aile sigortasını da getirerek ailede kadını en güçlü konuma getireceğiz” dedi.



YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .