Dr. Coşkun Mahmutoğlu, Kırşehir toprağında…

Dr. Coşkun Mahmutoğlu, Kırşehir toprağında…

16.05.2016

KIRŞEHİR Devlet Hastanesi’nde uzun yıllar genel cerrah ve başhekim olarak görev yaptıktan sonra 1999 yılında İstanbul’a yerleşen ve bir özel üniversite hastanesinde görev yapan hemşehrimiz Dr. Coşkun Mahmutoğlu, geçen hafta memleketi Kırşehir’in toprağına basar basmaz Kırşehir girişinde fotoğraf çektirdi ve “Adına tadına kurban olduğum Kırşehir, ne kadar güzelsen o kadar da kadersizsin” dedi. Bir haftadır […]

coşkun mahmutoğlu copy

KIRŞEHİR Devlet Hastanesi’nde uzun yıllar genel cerrah ve başhekim olarak görev yaptıktan sonra 1999 yılında İstanbul’a yerleşen ve bir özel üniversite hastanesinde görev yapan hemşehrimiz Dr. Coşkun Mahmutoğlu, geçen hafta memleketi Kırşehir’in toprağına basar basmaz Kırşehir girişinde fotoğraf çektirdi ve “Adına tadına kurban olduğum Kırşehir, ne kadar güzelsen o kadar da kadersizsin” dedi.
Bir haftadır Kırşehir’i karış karış gezen, eski dostlarıyla, sevdikleriyle, meslektaşlarıyla bir arada olan Dr. Coşkun Mahmutoğlu, gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i de ziyaret ederek Kırşehir’le ilgili görüş ve düşüncelerini dile getirdi.
Kendisine yaklaşık iki an önce Dinekbağı’ndan götürdüğümüz Kırşehir toprağını hastanedeki odasındaki masaya koyduğunu ve Kırşehir özlemini bu şekilde giderdiğini ifade eden Coşkun Mahmutoğlu, Kırşehir’in çehresinin değişip güzelleştiğini, siyasilerin biraz daha çok çalışarak sanayisinin gelişip nüfusunun artması gerektiğini söyledi.
Kırşehir’in burnunda burcu burcu koktuğunu ifade eden Dr. Coşkun Mahmutoğlu, “İşlerim dolayısıyla yıllardır Kırşehir’e gelip gidemiyordum. Sizlerin vesilesiyle geldiğim Kırşehir’i daha güzel gördüm. Kervansaray’dan, Kındam’dan, Dinekbağı’ndan Çaydeğirmeni’nden, Karabacak’tan, Akbayır’dan Kırşehir’e baktım ve seyrettim. Kırşehir’i biraz daha güzelleşmiş gördüm. Bütün bu hizmetleri gerçekleştiren Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’ye, Park ve Bahçeler Müdüresi’ni tebrik ediyorum” dedi.
Birkaç gün daha Kırşehir’de hemşehrileriyle dolacağını belirten Coşkun Mahmutoğlu, bundan sonra her yıl mutlaka Kırşehir’e geleceğini sözlerine ekledi.
*ŞEVKET GÜNERYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .