Dr. Coşkun Mahmutoğlu: “Kırşehir çok değişmiş”

Dr. Coşkun Mahmutoğlu: “Kırşehir çok değişmiş”

12.05.2016

ŞEHRİMİZDE uzun yıllar Devlet Hastanesi’nde başhekim ve doktor olarak görev yaptıktan sonra İstanbul’a yerleşen hemşehrimiz Dr. Coşkun Mahmutoğlu, yıllar sonra önceki gün Kırşehir’e geldi. Kırşehir toprağını çok özlediği için geçtiğimiz ay gazetemiz kurucusu Şevket Güner’in Dinekbağı’ndan götürdüğü toprakla hasret gideren Dr. Coşkun Mahmutoğlu, bu kez doğup büyüdüğü memleketi Kırşehir’e gelerek hemşehrileriyle hasret giderdi. Gazetemiz “Kırşehir […]

coşkun

ŞEHRİMİZDE uzun yıllar Devlet Hastanesi’nde başhekim ve doktor olarak görev yaptıktan sonra İstanbul’a yerleşen hemşehrimiz Dr. Coşkun Mahmutoğlu, yıllar sonra önceki gün Kırşehir’e geldi.
Kırşehir toprağını çok özlediği için geçtiğimiz ay gazetemiz kurucusu Şevket Güner’in Dinekbağı’ndan götürdüğü toprakla hasret gideren Dr. Coşkun Mahmutoğlu, bu kez doğup büyüdüğü memleketi Kırşehir’e gelerek hemşehrileriyle hasret giderdi.
Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i de ziyaret eden Dr. Coşkun Mahmutoğlu, gazetemiz kurucusu Şevket Güner ile Salih Güner’le bir süre sohbet etti.
Yıllar sonra geldiği Kırşehir’in çok değişmiş gördüğünü ifade eden Dr. Mahmutoğlu, “Kırşehir’de büyük değişiklikler olmuş. Özellikle Belediye’nin yaptığı parklar çok muhteşem. Belediye Başkanımızı da ziyaret edip kendisini kutlamak istiyorum şehrimizi güzelleştirdiği için. Şehrimizin çehresi değişmiş. Ayrıca yaptığım tespitlerde bu parkları dizayn eden ve hazırladığı güzel projeleri uygulayan, sürekli bakımlarını yapan Belediye Park Bahçeler Müdiresi varmış. Onu da kutluyorum. Kırşehir gerçekten yaşanılır bir kent halini almış. Modern yapılarıyla güzelleşmiş. Böyle bir güzel şehirde yaşayanlara, hizmet edenlere nu mutlu. Keşke sanayimiz daha iyi bir noktada olsa. Gelişip kalkınsa, göçün önüne geçilse. Bu konuda Milletvekillerimize, Valimize, Belediye Başkanımıza büyük görev ve sorumluluk düşüyor. Lütfen garip Kırşehir’im garip kalmasın. Bu konuda da gelişip kalkınsın. Ben bugün işim icabı İstanbul’da yaşasam da gözüm ve gönlüm hem memleketim Kırşehir’de. Onun gelişip, kalkınmasından, büyümesinden başka bir isteğim yok. Kırşehir’e hizmet edenlere, Kırşehir’i unutmayan herkese selâm ve saygılarımı iletiyorum” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .