Doktor Şaban Yüksel Kırşehir’e veda etti

Doktor Şaban Yüksel Kırşehir’e veda etti

11.10.2018

Ahi Evran Üniversitesi Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 1998 yılından bu yana çocuk hastalıkları uzmanı olarak görev yapan, bilgisi, tecrübesi ve hastalara gösterdiği yakın ilgi nedeniyle herkesin sevgi ve saygısını kazanan Uzm. Dr. Şaban Yüksel, eşinin Kayseri Adliyesi’nde Hakim olarak göreve başlaması nedeniyle Kayseri Şehir Hastanesi’ne atandı. Çocuk Hastaları Uzmanı Dr. Şaban Yüksel’in avukat olan […]

Ahi Evran Üniversitesi Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nde 1998 yılından bu yana çocuk hastalıkları uzmanı olarak görev yapan, bilgisi, tecrübesi ve hastalara gösterdiği yakın ilgi nedeniyle herkesin sevgi ve saygısını kazanan Uzm. Dr. Şaban Yüksel, eşinin Kayseri Adliyesi’nde Hakim olarak göreve başlaması nedeniyle Kayseri Şehir Hastanesi’ne atandı.
Çocuk Hastaları Uzmanı Dr. Şaban Yüksel’in avukat olan eşi Melek Yüksel, Kırşehir’de Ak Parti’nin çeşitli yönetimlerinde İl Başkan Yardımcılığı ve Kadın Kolları Başkanlığı, Kırşehir Belediye Meclisi Üyeliği görevlerinde bulunduktan sonra Adalet Bakanlığı’nın açtığı hakim ve savcılık sınavlarında başarılı olmuş ve bir süre önce yapılan atamalar çerçevesinde Kayseri Adliyesi’ne hakim olarak atanmıştı.
Eşi Hakim Melek Yüksel’in Kayseri’ye atanması nedeniyle Ahi Evran Üniversitesi Kırşehir Eğitim ve Araştırma Hastanesi’nden Kayseri’ye tayin isteyen Dr. Şaban Yüksel’in ataması Kayseri Şehir Hastanesi’ne çıktı.
Dün Kırşehir’den ayrılan Dr. Şaban Yüksel, gazetemize yaptığı açıklamada, “20 yılı aşkın bir süredir severek görev yaptığım ve sağlık hizmeti verdiğim Kırşehir’den ve hemşehrilerimden ayrılıyorum. Görev yapacağım Kayseri’de de kapım ve gönlüm her zaman Kırşehirli hemşehrilerime açık olacaktır. Tüm hemşehrilerimin, hastalarımın haklarını helal etmelerini istiyorum” dedi.
Biz de “Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak Dr. Şaban Yüksel ile eşi Hakim Melek Yüksel’e yeni görev yerleri Kayseri’de sağlık ve mutluluk içinde başarılar diliyoruz. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .