Doç. Dr. Cengiz Şahin MHP’den milletvekili aday adayı

Doç. Dr. Cengiz Şahin MHP’den milletvekili aday adayı

09.02.2015

Ahi Evran Üniversitesi’nde görev yapan Öğretim Üyesi Doç. Dr. Cengiz Şahin, dün görevinden istifa ederek 7 Haziran seçimlerinde MHP’den Kırşehir Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı. Kırşehir’de iki dönem Belediye Başkan adayı olan, MHP’nin, Ülkü Ocakları’nın ve Türk Ocakları’nın her türlü etkinliklerine katılarak destek veren ve parti camiasında “Bizim Cengiz” olarak bilinen Doç. Dr. Cengiz Şahin, […]

Ahi Evran Üniversitesi’nde görev yapan Öğretim Üyesi Doç. Dr. Cengiz Şahin, dün görevinden istifa ederek 7 Haziran seçimlerinde MHP’den Kırşehir Milletvekili aday adayı olduğunu açıkladı.

Kırşehir’de iki dönem Belediye Başkan adayı olan, MHP’nin, Ülkü Ocakları’nın ve Türk Ocakları’nın her türlü etkinliklerine katılarak destek veren ve parti camiasında “Bizim Cengiz” olarak bilinen Doç. Dr. Cengiz Şahin, görev yaptığı Ahi Evran Üniversitesi Rektörlüğü’ne dün istifasını sundu.

CENGİZ ŞAHİN copy
Cengiz Şahin, Türkiye’nin ve Kırşehir’in içinde bulunduğu zor durumu hatırlatarak “Ben Kırşehir’de yaşıyorum, burada partime en iyi hizmetleri vermeye çalışıyorum. İlimizin ve ülkemizin içinde bulunduğu sorunları biliyorum. Bu konuda partimden ve partili arkadaşlarımdan gelen istek üzerine milletvekili aday adayı oluyorum” dedi.
Dün üniversitedeki görevinden istifa eden Doç. Dr. Cengiz Şahin, önümüzdeki günlerde geniş katılımlı bir basın toplantısı ile adaylık gerekçelerini açıklayacağını sözlerine ekledi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .