Diriliş40 Taraftar Grubu’nun “Eğlence Gecesi”ne yoğun katılım

Diriliş40 Taraftar Grubu’nun “Eğlence Gecesi”ne yoğun katılım

24.12.2018

TÜRKİYE Futbol Federasyonu 3.Ligi 2.Grupta topladığı 30 puanla lider olarak tamamlayan Kırşehir Belediyespor’un taraftar gruplarından olan Diriliş40, kurulduğu günden buyana ilk kez toplu bir şekilde eğlence gecesinde bir araya geldi. Cumartesi günü Green Garden Kafe’de gerçekleştirilen eğlence gecesine Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nin lideri Yabanlıspor Futbol Takımı yöneticileri ile oyuncuları […]

TÜRKİYE Futbol Federasyonu 3.Ligi 2.Grupta topladığı 30 puanla lider olarak tamamlayan Kırşehir Belediyespor’un taraftar gruplarından olan Diriliş40, kurulduğu günden buyana ilk kez toplu bir şekilde eğlence gecesinde bir araya geldi.
Cumartesi günü Green Garden Kafe’de gerçekleştirilen eğlence gecesine Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, Kırşehir 1.Amatör Küme Futbol Ligi’nin lideri Yabanlıspor Futbol Takımı yöneticileri ile oyuncuları ve Diriliş40 Taraftar Grubu üyeleri katıldı.
Salih Hançer’in programın sunuculuğu olarak görev yaptığı gecenin açılış konuşmasını Diriliş40 Taraftar Grubu Başkanı Bekir Adıgüzel yaptı.
Her zaman Kırşehir Belediyespor’un yanında olduğu söyleyerek sözlerine başlayan Başkan Adıgüzel, “Öncelikle buraya gelip bizleri mutlu eden değerli başkanımız Yaşar Bahçeci beyefendiye çok teşekkür ederim. Diriliş40 Taraftar grubu olarak bizler her zaman takımımızın yanındayız. Zaten takımımızın yanında olduğunu bu sezon gittiğimiz tüm deplasman maçlarında gösterdik. Ben Yaşar Başkanımıza buradan iyi günde ve kötü gününde bu takımın yanında olacağımıza sizlerin huzurunda söz veriyorum. Geçen sene amatör kümeden alıp 3.lige şimdide 2.lige çıkaracak olan Başkanımız Yaşar Bahçeci’ye ne kadar teşekkür etsek azdır. İnşallah Kırşehir’de bulunan diğer iş adamlarımızda takımımız Kırşehir Belediyespor’a olan destekleri devam eder ve el birliği ile takımımızı hak ettiğimiz yerlere çıkarırız” dedi.
Grup başkanı Bekir Adıgüzel’in konuşmalarının ardından sahneye çıkan Diriliş40 Taraftar Grubu Başkan Vekili Ömer Çelebi ise bu sezon şampiyon olabilmek için tribünde yapacakları desteklerin artarak devam edeceğini söyledi.
Başkan vekili Ömer Çelebi: “Sayın başkanım, değerli grup yöneticilerimiz öncelikle geçtiğimiz hafta planladığımız ve bugün hayata geçirdiğimiz böylesine önemli bir gecede bizleri yalnız bırakmadığınız için sizlere çok teşekkür ederim. Geçtiğimiz yıl kurulan bu grubun parçası olmaktan son derece mutluyum. Bizler burada sporun dostluk kardeşlikten ibaret olduğunu gittiğimiz deplasman ve buraya gelen taraftarlarımıza gösterdik. Şuanda grubumuzda bulunan takımların hepsiyle dostluk köprüleri kurduk, kurmaya da devam edeceğiz. Takımımızın lider durumda bulunmasında en büyük katkıyı sağlayan Belediye başkanımız ve kulübümüzün onursal Başkanı Yaşar Bahçeci beyefendiye huzurunuzda teşekkür eder, çalışmalarında başarılar dilerim. İnşallah geçen seneki mutluluğu bu sene de tekrarlarız” açıklamasında bulundu.
Bekir Adıgüzel ve Ömer Çelebi’nin konuşmalarının ardından sahneye çıkan Diriliş40 Taraftar Grubu Tribün Lideri Yaşar Adıgüzel ise “Her zaman bu takımın yanındayız ve yanında olmaya devam edeceğiz. Başkanımız Yaşar Bahçeci’ye desteklerinde dolayı teşekkür ederim. İnşallah Yaşar Başkanımızın verdiği desteği diğer zengin iş adamlarımızda verir ve takımımızı el birliği yaparak daha üst liglerde kalıcı olmak şartıyla mücadele ederiz” şeklinde konuştu.
Grup Başkanı ve Grup yetkililerinin konuşmalarının ardından Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci ise konuşmalarında takımı şampiyon yapıp bir üst lige çıkarmak istediklerini bu doğrultuda da yeşil-beyazlı taraftarlardan büyük destek istediklerini söyledi.
Başkan Bahçeci “Öncelikle böylesine önemli bir gece sadece Kırşehir Belediyespor için birlikte olduğunuzdan dolayı Allah birliğinizi bozmasın. Hepimizin tek isteği bu takımın başarısı için. Sizlerde gece gündüz demeden deplasman maçları dahil olmak üzere takımımıza destek veriyor 12.adam vazifesini yerine getiriyorsunuz. Sizlere bu anlamda çok teşekkür ederim. Diriliş40 Taraftar grubu olarak sizleri sosyal medyadan takip ediyorum ve yaptığınız işleri takdir ediyorum. Sosyal sorumluluk projesi anlamında gerçekten üzerinize düşen her şeyi fazlasıyla yerine getiriyorsunuz. Sizlere en büyük hediyeyi şampiyonlukla vereceğiz. İkinci bir husus ise stadyum. Gerçekten stadyumumuz çok eski. Kırşehir’e yakışır modern bir stadyum yapacağız” dedi.
Konuşmaların ardından Diriliş40 Taraftar Grubu Pastasını Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci Grup üyeleri ile birlikte kesti.
Pasta kesiminin ardından eğlence kaldığı yerden devam etti. (HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .