DİRİLİŞ40 TARAFTAR GRUBU, HUZUR EVİNİ ZİYARET ETTİ

DİRİLİŞ40 TARAFTAR GRUBU, HUZUR EVİNİ ZİYARET ETTİ

14.04.2018

SPOR-TOTO Bölgesel Amatör Ligi’ndeki temsilcimiz Kırşehir Belediyespor’un taraftar gruplarından olan Diriliş40, grup Başkanı Bekir Adıgüzel, tribün lideri Yaşar Adıgüzel ve grup üyeleri ile birlikte Huzur Evini ziyaret ederek yaşlılarıma moral verip onların dualarını aldılar. Müdür Yardımcısı Hatice Durgun ise bu ziyaretten dolayı yeşil-beyazlı taraftarlara teşekkür ederek çıktıkları bu yolda başarılarının devamını diledi. Durgun, “Öncelikle buraya […]

SPOR-TOTO Bölgesel Amatör Ligi’ndeki temsilcimiz Kırşehir Belediyespor’un taraftar gruplarından olan Diriliş40, grup Başkanı Bekir Adıgüzel, tribün lideri Yaşar Adıgüzel ve grup üyeleri ile birlikte Huzur Evini ziyaret ederek yaşlılarıma moral verip onların dualarını aldılar.
Müdür Yardımcısı Hatice Durgun ise bu ziyaretten dolayı yeşil-beyazlı taraftarlara teşekkür ederek çıktıkları bu yolda başarılarının devamını diledi.
Durgun, “Öncelikle buraya gelip yaşlılarımıza moral verdiğiniz için sizlere ne kadar teşekkür etsem azdır. Kırşehir Belediyespor bizim büyük bir değerimizdir. Sizlerin takımımıza verdiğiniz desteği de yakından takip ediyor ve sizlere teşekkür ediyoruz. İnşallah takımımız şampiyon olarak 3. Lige çıkar” açıklamasında bulundu.
Yaşlılarla tek tek görüşerek onların hal ve hatırlarını soran Dirliş40 Taraftar grubu Başkanı Bekir Adıgüzel, “Sizler bizim baş tacımız, gözlerimizin nurusunuz. Sizlerin dualarıyla daha fazla çalışıyor ve hizmet ediyoruz. İyi ki varsınız. Sizleri de böylesi anlamlı bir günde ziyaret etmek benim için her zaman huzur verici. Sizler gençliğini bizim gibi genç çocuklarınıza adadınız. Nice zorlukları aşarak büyüttüğünüz, topluma kazandırdınız, ülkemize ve bizlere elinizden gelenleri yaptınız. Bunları hiç kimse unutamaz. Biz de sizleri unutmadık, unutmayacağız. Bugün da Miraç Kandili dolayısıyla sizlerin yanında olup, kandilinizi kutlamakt için geldik. Bundan sonra da sık sık sizleri ziyaret etmeye devam edeceğiz” diye konuştu.
Ziyaret amaçlarının, yaşlıların unutulmadığını göstermek ve onların yüzlerinde bir nebze de olsa yüzlerinde tebessüm yaratmak olduğunu belirten söyleyen Dirliş40 Taraftar grubu Başkanı Bekir Adıgüzel, “Cuma ve Kandil gününde yaşlılarımızın yüzlerinde bir parça gülümseme gördük. Amcalarımızın, teyzelerimizin hikayelerine ortak olup elimizden geldiğince yüzlerindeki tebessüme sebep olmaya çalıştık. Allah yüzlerindeki neşeyi eksik etmesin. Dirliş40 Taraftar grubu Ailesine teşekkür ederim.’’ dedi.
Bu ziyaretten dolayı son derece mutlu oldukları gözlenen Huzurevi sakinleri Dirliş40 Taraftar Grubu başkan ve gençlere teşekkür ederken, Dirliş40 Taraftar Grubu Başkanı Bekir Adıgüzel ve grup gençleri, Huzurevi ziyareti sırasında yaşlılara Kandil Simidi ve gül verdiler.
(HABER: SALİH GÜNER)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .