Devlet Bahçeli yarın Kırşehir’de

Devlet Bahçeli yarın Kırşehir’de

06.02.2015

MHP’nin “Nefesimiz Ensenizde” adıyla düzenleyeceği seçim mitingleri yarın Kırşehir’den start alacak… MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yarın Cacabey Meydanı’nda Kırşehirlilerle buluşacak… KIRŞEHİR, 7 Haziran Milletvekilliği Seçimleri öncesinde siyasi partilerin ilk durağı olma konumuna gelirken, Milliyetçi Hareket Partisi de seçim mitinglerini ilimiz Kırşehir’den başlatacak. Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yarın Kırşehirlilere seslenecek. MHP […]

MHP’nin “Nefesimiz Ensenizde” adıyla düzenleyeceği seçim mitingleri yarın Kırşehir’den start alacak… MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yarın Cacabey Meydanı’nda Kırşehirlilerle buluşacak…

KIRŞEHİR, 7 Haziran Milletvekilliği Seçimleri öncesinde siyasi partilerin ilk durağı olma konumuna gelirken, Milliyetçi Hareket Partisi de seçim mitinglerini ilimiz Kırşehir’den başlatacak.
Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, yarın Kırşehirlilere seslenecek.
MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin yarın Cacabey Meydanı’nda Kırşehirlilerle buluşacağı “Nefesimiz Ensenizde” adlı mitingine tüm Kırşehirli hemşehrilerine davet eden MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Ekici, “Saygıdeğer hemşehrilerim yarın saat 12.00’de Sayın Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli, Cacabey Meydanı’nda sizlere seslenecek. Ülkemizin, Kırşehir’imizin ve Türkiye’de son günlerde gelişen olaylar hakkında bilgiler ve belgeler sunacak. Tüm halkımızı Cacabey Meydanı’na bekliyorum. Demokrasimizi güçlendirmek için, Cumhuriyetimizi korumak için, vatanın ve milletin bölünmez bütünlüğü için, Türk-İslam davası için tüm Kırşehirli hemşehrilerimizi Cacabey Meydanı’na bekliyorum” dedi.
Ülkemiz ve Kırşehir için birlik olma çağrısında bulunarak, hemşehrilerinden mitinge katılmasını isteyen MHP Kırşehir İl Başkanı Arif Ekici, “25 Ocak’ta seçildik ve 28 Ocak’ta da mazbatamızı aldık. O günden bugüne partimize yoğun ilgi var. Tebrik ve temenniler alıyoruz. Tüm Kırşehirli hemşehrilerimize teşekkür ediyoruz. Tabi ki partilileşmenin, örgütleşmenin bir amacı var. Siyasiler partilerini iktidara taşımak zorunda ve bunu mahalli ve genel seçimlerle yapar. Seçimler demokrasimizin gereği, olmazsa olmazıdır. Geldiğimiz günden beri siyasi faaliyetlerimiz yoğun bir şekilde devam ediyor. 7 Haziran’a kadar da bu yoğunluk devam edecek. Sayın Genel Başkanımız da Kırşehir’e, Orta Anadolu’ya çok önem vermektedir. İlk mitingini de Kırşehir’den başlatacak. ‘Nefesimiz Ensenizde’ mitingi olacak. Son günlerde Türkiye’de ve dünyada gelişen olaylar, Sayın Cumhurbaşkanı’nın tavırları, Kırşehir’e gelip de bir parti başkanı gibi konuşması ve halktan oy istemesi hem anayasanın maddelerine, hem de devlet geleneğine aykırı. Sayın Genel Başkanımız özellikle bu konuları vurgulayacak. Tüm halkımıza önemli mesajları var. Pazar günü saat 12.00’de Kırşehir halkımıza Cacabey Meydanı’nda seslenecek. Bu vesileyle tüm Kırşehir halkını Pazar günü saat 12.00’de Cacabey Meydanı’na bekliyoruz. Gelin hep beraber ülkemizin, Kırşehir’imizin önemli konulardaki sıkıntılarını dile getirelim. Hep beraber coşku yaratalım” şeklinde konuştu.YORUMLAR

Toplam 1 yorum bulunmaktadır.

MUSTAFA CAVDAR

ACI TURKIYE GERCEKLERI;
Siz AKP’ liler, AK haramiler devlete, vatana ve millete ihanetin daniskasini yapiyorsunuz ama yine de milleti aldatip kandirip yolunuza devam edebiliyorsunuz. Ama millet uyandi artik yalanlarinizi ac baliklar gibi yutmuyor.
* T.C’ nin devletin kurumlarin dan kaldirilmasi,
* Eli sehit kanli teror orgutunun muhatap alinmasi, gizli gorusmeler yapilmasi, onun de diz cokulerek tavizler verilmesi ve is birligi yapilmasi,
* Reza Sarraf ile rusvet karsiligi ve kanun disi Iran’ la ticaret iliskileri kurularak devletin zarara ugratilmasi. Devletin alacagi vergilerin AK haramilere rusvet komisyonu olarak odenmesi, v.s ……… icraatlari birer ihanet suclari ornekleridir.
Devletin Savcisi ve hakimi kanuni gorev ve sorumluluklarini yerine getirerek dava acamamaktadir. Actigin da ise paralelci diye suclanmaktadir. T.C. devleti ve milleti bu AK haramilerin yonetimi altin da cok kotu ve karanlik gunler yasamakta ve kurtaricisini beklemektedir.
Insallah 7 Haziran secimlerin de millet tercihini dogru yapar da bu AK haramileri siyaset mezarligina gomer ve kurtuluruz.
Insallah MHP’ yi iktidara getiririz. 🙂

07.02.2015, 22:04

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .