Devlet Bahçeli Pazar günü Kırşehir’de

Devlet Bahçeli Pazar günü Kırşehir’de

02.02.2015

MHP’den “Nefesimiz Ensenizde Olacaktır” Mitingi MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kırşehir’de “Nefesimiz Ensenizde Olacaktır” isimli bir miting yapma kararı aldı. Bahçeli, AKP politikalarının yanlışlıklarını vatandaşlarımıza anlatmak için meydanlara iniyor. Bahçeli, 8 Şubat 2015 Pazar günü Kırşehir’de “Nefesimiz Ensenizde Olacaktır” temalı bir miting düzenleme kararı aldı. Devlet Bahçeli’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın miting yaptığı illere en […]

MHP’den “Nefesimiz Ensenizde Olacaktır” Mitingi

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kırşehir’de “Nefesimiz Ensenizde Olacaktır” isimli bir miting yapma kararı aldı.
Bahçeli, AKP politikalarının yanlışlıklarını vatandaşlarımıza anlatmak için meydanlara iniyor. Bahçeli, 8 Şubat 2015 Pazar günü Kırşehir’de “Nefesimiz Ensenizde Olacaktır” temalı bir miting düzenleme kararı aldı.
Devlet Bahçeli’nin Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın miting yaptığı illere en kısa sürede giderek halka hitap edeceği bildirildi.
Kırşehir MHP İl Teşkilatı da, mitingle ilgili hazırlıkları yapmaya başladı. Bahçeli’nin Pazar günü kaçta Kırşehir’e gelerek halka hitap edeceği daha sonra açıklanacak.YORUMLAR

Toplam 2 yorum bulunmaktadır.

fatih

Devlet baba gelince görüsecegiz..

02.02.2015, 23:25
MUSTAFA CAVDAR

DAHA ONCE YAZMIS OLDUGUM YORUMLARI SANSURLEYIP KALDIRDINIZ VE YENI BIR UYGULAMA BASLATTINIZ. YENI UYGULAMAYA GONDERDIGIM YORUMLAR DA BEKLETILIP YAYINLANMIYOR. COK YAKIN DA BU YAPTIKLARINIZIN HESABINI VERECEKSINIZ. BU AK HARAMI YALAKALIGINIZ KARSILIKSIZ KALMIYACAKTIR.

03.02.2015, 10:15

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .