DEVA Partisi’nin Kırşehir İl Başkanı Atabey oldu

DEVA Partisi’nin Kırşehir İl Başkanı Atabey oldu

02.07.2020

Yıllarca AK parti hükümetlerinde bakanlık ve Başbakan yardımcılığı görevlerinde bulunduktan sonra ayrılarak kendi partisi DEVA’yı kuran Ali Babacan, Kırşehir Teşkilatı’nı kurma görevini mali müşavir Metin Atabey’e verdi. AK Parti’den ayrılan Ali Babacan’ın kurduğu Demokrasi ve Atılım Partisi’nin (DEVA) Kırşehir İl Başkanı belli oldu. Metin Atabey, DEVA Partisi Kırşehir İl Başkanı olarak Genel Başkan Ali Babacan’dan […]

Yıllarca AK parti hükümetlerinde bakanlık ve Başbakan yardımcılığı görevlerinde bulunduktan sonra ayrılarak kendi partisi DEVA’yı kuran Ali Babacan, Kırşehir Teşkilatı’nı kurma görevini mali müşavir Metin Atabey’e verdi.
AK Parti’den ayrılan Ali Babacan’ın kurduğu Demokrasi ve Atılım Partisi’nin (DEVA) Kırşehir İl Başkanı belli oldu. Metin Atabey, DEVA Partisi Kırşehir İl Başkanı olarak Genel Başkan Ali Babacan’dan yetki belgesini aldı.
Kırşehir İl Başkanı olarak görevlendirilen mali müşavir Metin Atabey, “Kırşehir’de, tıpkı Türkiye’de olduğu gibi, her kesime hitap edecek, toplumun hiçbir kesimin üstün tutmayacak ve hiç bir kesim dışlamayacak bir politika izleyecek bir teşkilat kuracağız” dedi.
Atabey’in önümüzdeki günlerde il ve ilçe teşkilatları için çalışmalara başlayacağı öğrenildi.
METİN ATABEY KİMDİR?
1989 yılında Kırşehir’de doğdu. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi İİBF İşletme Bölümü’nden 2013’te mezun oldu. Ankara Üniversitesi Sosyal Bilimler Enstitüsü İç Denetim ve İç Kontrol Bölümü’nde yüksek lisans eğitimine devam etmekte. 2013-2014 yılları arasında Ankara’da bulunan Uluslararası Müteahhitlik Holdinginde Mali ve İdari İşler Uzmanlığı yaptı. 2015-2018 yılları arasında Uluslararası Bağımsız Denetim Firmasında Vergi Uzmanı olarak görev yaptı. 2018 yılından bu yana Serbest Muhasebecilik ve Mali Müşavirlik hizmetleri vermeye devam etmekte. Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Kişisel Gelişim Kulübü’nde Kurucu Başkanlık görevini yerine getirdi. Küresel Genç Vizyon Derneği’nde Yönetim Kurulu Üyeliği yaptı. Türkiye Öğrenci Konseyi Yarının Liderleri projesinde Kütahya Dumlupınar Üniversitesi Temsilciliği yaptı. (HABER: SALİH GÜNERYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .