Deprem Gerçeği masaya yatırıldı

Deprem Gerçeği masaya yatırıldı

06.03.2015

AFAD İl Müdürlüğü tarafından deprem fotoğrafları sergisi ile Türkiye’nin deprem gerçeği konferansı gerçekleştirildi. 1-7 Mart Deprem Haftası etkinlikleri kapsamında Kırşehir İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Deprem Fotoğrafları Sergisi ile Türkiye’nin Deprem Gerçeği ve Kırşehir’in Risk Durumu” konulu konferans Ahi Evran Üniversitesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi. Deprem Fotoğrafları Sergisi ile konferansa Vali Yardımcısı Arif […]

AFAD İl Müdürlüğü tarafından deprem fotoğrafları sergisi ile Türkiye’nin deprem gerçeği konferansı gerçekleştirildi.
1-7 Mart Deprem Haftası etkinlikleri kapsamında Kırşehir İl Afet ve Acil Durum Müdürlüğü tarafından hazırlanan “Deprem Fotoğrafları Sergisi ile Türkiye’nin Deprem Gerçeği ve Kırşehir’in Risk Durumu” konulu konferans Ahi Evran Üniversitesi Konferans Salonu’nda gerçekleştirildi.
Deprem Fotoğrafları Sergisi ile konferansa Vali Yardımcısı Arif Yalçın, ilçe kaymakamları, AEÜ Fen Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Lütfi Nazik, il müdürleri ve Ahi Evran Üniversitesi öğrencileri katıldı.
1-7 Mart Deprem Haftası etkinlikleri kapsamında hazırlanan “Türkiye’nin Deprem Gerçeği ve Kırşehir’in Risk Durumu” konulu konferans İl Müdürü Metin Alpaslan’ın açılış konuşmasıyla başladı. Ahi Evran Üniversitesi Fen Edebiyat Fakültesi Coğrafya Bölüm Başkanı Yrd. Doç. Dr. Lütfi Nazik’in depremlerin oluşumu, depremlerin dünyada ve Türkiye’deki etkileri, depremlere karşı alınabilecek önlemler ve Kırşehir’ in risk durumu hakkında verdiği bilgiler ile tamamlandı.
Vali Yardımcısı Arif Yalçın’ın Yrd. Doç. Dr. Lütfi Nazik’e plaket takdimi ile konferans son buldu.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .