Deniz Kılıç’ın “Aşkın ve Savaşın İzleri” şiir kitabı çıktı

Deniz Kılıç’ın “Aşkın ve Savaşın İzleri” şiir kitabı çıktı

18.03.2015

GAZETEMİZ “Kırşehir Çiğdem” yazarlarından Deniz Kılıç’ın beklenen “Aşkın ve Savaşın İzleri” şiir kitabı nihayet çıktı. 13 Mart 2015’de piyasaya çıkan eser kısa süre içerisinde yoğun ilgi görerek ilk baskısını neredeyse tüketmek üzere. Kitap’ta genel olarak toplumsal olayları barındıran şiirler serbest bir yazımdan oluşuyor. Yokluk, yoksulluk, çocuklar, aşk ve kadın konularını sentezleyen yazar, şiir içeriğinde de […]

GAZETEMİZ “Kırşehir Çiğdem” yazarlarından Deniz Kılıç’ın beklenen “Aşkın ve Savaşın İzleri” şiir kitabı nihayet çıktı.

13 Mart 2015’de piyasaya çıkan eser kısa süre içerisinde yoğun ilgi görerek ilk baskısını neredeyse tüketmek üzere. Kitap’ta genel olarak toplumsal olayları barındıran şiirler serbest bir yazımdan oluşuyor.
Yokluk, yoksulluk, çocuklar, aşk ve kadın konularını sentezleyen yazar, şiir içeriğinde de olduğu gibi toplumsal yaraları ancak şiirlerin onarabileceğini kaydeden Deniz Kılıç, bu değerlere gündem haberleri ve köşe yazılarına yer verildiği için gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”e de ayrıca teşekkür etti.
Bir çok şiir kitabından kendini farklı kılan “Aşkın ve Savaşın İzleri” şiir kitabı, şiirler arası felsefi ve düşünsel paragrafları da barındırarak okuyucu görüşlerine göre ezberin dışında bir akıcılık kazandırmış. Sadece Kırşehir’de Derya Kitap Evi, Sevgi Sahaf Kitap Evi, Altın Kitap Evi ve Elit Kitap Evlerinde satışa sunulan şiir kitabının, şehirler arası dağıtım ve satışları ise yazarın öteden beri toplumsal çalışmalarla kazandığı dernek, sendika, kişi ve topluluklarla gerçekleştiğini, kendi özgüçleri ile bir başarı sağladıklarını belirten Deniz Kılıç, şimdilik kendine özgü çevresine dağıtım ve satışının gerçekleştirileceğini kaydetti.

deniz kılıç copy
Deniz Kılıç , büyük ilgi gören kitabının böyle giderse 2. ve 3. baskıyı da yapacaklarını ve bu baskılardan elde edeceği gelirlerin tamamını Atatürkçü öğrencilere bağışlayacağını vurguladı.
3 Nisan 2015 Cuma günü saat 19:00’da Kırşehir Kültür Müdürlüğü’nde imza ve söyleşi gerçekleştirmeye hazırlanan Deniz Kılıç, eserin doğuşu, hayat akışı ve kendi kimliğiyle ilgili öykülenmelerde bulunarak, esere desteklerini sunan kapak fotoğrafından emek işçiliğine dek katkılarını sunan yol arkadaşlarını tanıtarak, orada yerlerini alacak ve eseri temin etmiş okurlarına imza ve görüşlerini sunacak.
“Kırşehir Çiğdem” Gazetesi olarak Deniz Kılıç’ı kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .