Dekan hemşehrimiz Tamer Demir’den gazetemize ziyaret

Dekan hemşehrimiz Tamer Demir’den gazetemize ziyaret

07.08.2017

Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Göz Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı olarak görev yaparken geçtiğimiz ay Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne Dekan olarak atanan Kırşehirli hemşerimiz Prof. Dr. Tamer Demir dün gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret etti. Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlık görevine başlamasının ardından kısa bir süre sonra dün Kırşehir’e gelen hemşehrimiz […]

Elazığ Fırat Üniversitesi Tıp Fakültesi Hastanesi’nde Göz Hastalıkları Bilim Dalı Başkanı olarak görev yaparken geçtiğimiz ay Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne Dekan olarak atanan Kırşehirli hemşerimiz Prof. Dr. Tamer Demir dün gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret etti.
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi Dekanlık görevine başlamasının ardından kısa bir süre sonra dün Kırşehir’e gelen hemşehrimiz Tamer Demir, bir dizi ziyaretlerde bulundu. Bu ziyaretleri çerçevesinde gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”i ziyaret ederek gazetemiz genel yayın koordinatörü Salih Güner’le bir süre sohbet eden Prof. Dr. Tamer Demir, kendisine verilen görevi layıkıyla yerine getirmek için her türlü çalışmayı yapacağını söyledi.
Çanakkale Onsekiz Mart Üniversitesi Tıp Fakültesi’ne Dekan olarak atanmasının ardından kendini arayan, kutlayan yüzlerce Kırşehirli hemşerisi olduğunu ve bundan büyük mutluluk duyduğunu belirten Tamer Demir, “Hemşehrilerimin bana gösterdikleri ili ve güvenden dolayı büyük mutluluk duydum. İnşallah dekanlık görevimde yapacağımız hizmetlerle hem Çanakkale Üniversitesi’ne, hem Çanakkale ilimize, hem de ülkemiz sağlık sektörüne en iyi hizmetleri ve katkıları yapmak istiyorum. Bana güvenenlerin güvenlerini boşa çıkartmamak için çok çalışacağımdan kimsenin kuşkusu olmasın” dedi.
Gazetemiz “Kırşehir Çiğdem”in kendisine gösterdiği yakın ilgi ve destekleri de unutmayacağını belirten hemşehrimiz Tamer Demir, gazetemizin sahip ve çalışanlarını kutlayarak, yayın hayatında başarılar diledi. (HABER: SALİH GÜNER)



YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .