Değişen ve gelişen bir Kırşehir

Değişen ve gelişen bir Kırşehir

12.03.2018

Başkan Bahçeci: “Şehrimizde kalıcı, iz bırakacak yatırımlar yapıyoruz”

Kırşehir Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, belediye tarafından şehrin farklı noktalarına yapılan çalışmaları yerinde inceledi.
Başkan Bahçeci, teknik personelle birlikte Lise Caddesi kaldırım yapım çalışması, Terme Caddesi bisiklet parkı kaldırım ve peyzaj çalışmalarını yerinde inceleyerek, çalışmalar hakkında bilgi aldı.
Lise Caddesi kaldırım yapımı, Terme Caddesi bisiklet parkı kaldırım ve peyzaj ile şehrin muhtelif yerlerinde çalışmalar devam ediyor.
Vatandaşların yaşam kalitelerini artırmaya odaklı çalıştıklarını söyleyen Başkan Bahçeci, alt yapısı tamamlanan cadde ve sokaklarda üst yapının hızlı bir şekilde ilerlediğini belirtti.
Lise Caddesi ve Terme Caddesinde yapılan çalışmaları yerinde inceleyen Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci, “Kırşehir halkının yaşam kalitesini en üst düzeye çıkarmak, mutlu insanların geleceğe umut ve heyecanla baktığı, yaşamaktan zevk aldığı, hedefi doğrultusunda halkımızdan aldığımız güçle gerçekleştirdiğimiz hizmetlerle hedeflerimize kararlı adımlarla yürümeye devam ediyoruz. Şehrin ihtiyacına karşılık vermek adına yeni yollar yaptık. İlimizin artan nüfusuna karşı alt yapı ve üst yapısıyla beraber parklar, yeşil alanlar, sosyal yaşam alanlar oluşturduk. Gelişen ve değişen bir Kırşehir Türkiye’de örnek gösterilen bir şehir olma yolunda emin adımlarla yoluna devam ediyor. Şehrimizde kalıcı, iz bırakacak yatırımlar yapıyoruz. Uzun vadede hedefimiz kaliteli ve konforlu bir kent yapmak. Bu yolda ilerlemeye devam edeceğiz. Lise Caddesinde çalışmalarımız hızla devam ederken çalışmaların bittiği caddelerde peyzaj çalışmalarımız başladı. Dikimleri tamamlanan bitkilerin korunması konusunda hemşerilerimizin ve özellikle esnaflarımızın hassas davranmalarını bekliyoruz” dedi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .