DEFTERDAR BALCI’DAN KIRŞEHİR TSO’YA ZİYARET

DEFTERDAR BALCI’DAN KIRŞEHİR TSO’YA ZİYARET

25.02.2015

BU yıl 26. sı kutlanan Vergi Haftası dolayısıyla Kırşehir Defterdarı Yusuf Balcı, Defterdar Yardımcısı Selçuk Dinç, Gelir Müdürü Zafer Önder ve Vergi Dairesi Müdürü Abdulkadir Öztürk, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu makamında ziyaret ettiler. Verginin, tüm toplum kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla her yıl Şubat […]

BU yıl 26. sı kutlanan Vergi Haftası dolayısıyla Kırşehir Defterdarı Yusuf Balcı, Defterdar Yardımcısı Selçuk Dinç, Gelir Müdürü Zafer Önder ve Vergi Dairesi Müdürü Abdulkadir Öztürk, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu makamında ziyaret ettiler.
Verginin, tüm toplum kesimlerine benimsetilmesi ve vergiyi gönüllü olarak ödeme alışkanlığının arttırılması amacıyla her yıl Şubat ayının son haftası kutlanan Vergi haftası dolayısıyla, Kırşehir Defterdarı Yusuf Balcı, Defterdar Yardımcısı Selçuk Dinç, Gelir Müdürü Zafer Önder ve Vergi Dairesi Müdürü Abdulkadir Öztürk, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu’nu makamında ziyaret ettiler.
Sıcak ve samimi bir ortamda gerçekleşen ziyarette Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu, ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, Defterdar Yusuf Balcı ve beraberindeki heyete teşekkür etti. Vergi ödemenin bir ülkede yaşayan her vatandaşın kutsal görevi olduğunu belirten Ticaret ve Sanayi Odası Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu, Ticaret ve Sanayi Odası olarak ilimizdeki tüm kamu kurum ve kuruluşlarıyla etkin bir iletişim ve işbirliği içerisinde olduklarını, bu anlamda Vergi Dairesi ile de her zaman yakın ilişki içerisinde olduklarını belirtti.
Verginin, toplumsal bilincin oluşmasında önemli bir faktöre sahip olduğunu vurgulayan Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Selahattin Ekicioğlu tüm vatandaşların Vergi Haftası’nı kutladı.
Kırşehir Defterdarı Yusuf Balcı da, vergi ödeme bilincinin önemini vurgulayarak, Kırşehir Ticaret ve Sanayi Odası’nın yaptığı çalışmalardan dolayı Yönetim Kurulu Başkanı Selahattin Ekicioğlu’na teşekkür etti.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .