Defne Kılıçözlü Anaokulu öğrencilerinden Kutlu Doğum programı

Defne Kılıçözlü Anaokulu öğrencilerinden Kutlu Doğum programı

17.04.2015

  Vali Necati Şentürk, bu tür etkinliklerin çocukları imanla doldurduğunu söyledi     Defne Kılıçözlü Anaokulu tarafından Kutlu Doğum Haftası Programı düzenlendi. Kültür Merkezinde düzenlenen programa Valimiz Sayın Necati Şentürk, İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, İl Kültür ve Turizm Müdür V. Yıldız Eraslan, öğretmenler ile öğrencilerin aileleri katıldı. Açılış […]

 

Vali Necati Şentürk, bu tür etkinliklerin çocukları imanla doldurduğunu söyledi

 

kutludoğm

 

Defne Kılıçözlü Anaokulu tarafından Kutlu Doğum Haftası Programı düzenlendi.

Kültür Merkezinde düzenlenen programa Valimiz Sayın Necati Şentürk, İl Emniyet Müdürü Sıtkı Akgül, İl Milli Eğitim Müdürü Osman Elmalı, İl Kültür ve Turizm Müdür V. Yıldız Eraslan, öğretmenler ile öğrencilerin aileleri katıldı.

Açılış konuşmasını Defne Kılıçözlü Anaokulu Müdiresi Kıymet Şahin´in yaptığı konuşmanın ardından öğrenciler tarafından şiirler, ilahiler, Kuran-i Kerim ve Hadislerin okunması ile devam etti.

Programda bir konuşma yapan Vali Necati Şentürk, bu tür etkinliklerin çocukları imanla doldurduğunu söyledi.

Bugün gösteri yapan çocukların düzenledikleri programdan dolayı maneviyatla donatıldığını belirten Vali Necati Şentürk; “Kutlu Doğum Haftası programını hazırlayıp sunan çocuklarımız imanla, Peygamber sevgisiyle donatıldılar. Bu çocuklarımızın devletimize hayırlı birer evlat olarak yetişeceklerine eminim. Sosyal faaliyetlerde başarılı olan öğrenciler, derslerinde de başarılı olurlar. Bugünkü programın hazırlanmasında emeği geçen öğretmenlere ve ailelere teşekkür ediyorum” dedi.

Öğrenciler tarafından çeşitli gösterilerin yapıldığı Kutlu Doğum Haftası Programı, konuklara Zemzem suyu ikram edilmesi ile sona erdi.

 YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .