Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’nden “Çiftlik market”

Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği’nden “Çiftlik market”

05.12.2018

Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Çiftlik Market ile Kırşehir halkına hizmet ediyor. Sahada yoğun bir çalışma temposunu yakalayan Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği üreticilerine sunduğu hizmet ağına bir yenisini daha ekledi. Verimli çalışmaya, emeğe ve birlik olmanın önemine her daim güvenen, inanan ve taşın altına elini koymaktan çekinmeyen Birlik Başkanı Bülent Ozan yeni […]

Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği Çiftlik Market ile Kırşehir halkına hizmet ediyor.
Sahada yoğun bir çalışma temposunu yakalayan Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği üreticilerine sunduğu hizmet ağına bir yenisini daha ekledi.
Verimli çalışmaya, emeğe ve birlik olmanın önemine her daim güvenen, inanan ve taşın altına elini koymaktan çekinmeyen Birlik Başkanı Bülent Ozan yeni hizmet binasının bir bölümünü çiftlik markete dönüştürerek hayvancılığa dair bütün alet ve ekipmanı uygun fiyata üreticilerin hizmetine sundu.
Geniş ürün yelpazesi ile alternatif seçenekler yaratan Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği ilimiz hayvancılığına yön vermeye de devam ediyor. Sahada sivil toplum kuruluşu olmanın ruhunu koruyarak üretici odaklı davranan Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği; küpeleme, suni tohumlama, ultrason, dedektör, mıknatıs, tırnak bakımı hizmetlerini yaparken; uzman teknik kadrosu halkımızın bilinçlenmesine olanak sağlıyor.
Sağlam adımlarla ilerleyen Kırşehir İli Damızlık Sığır Yetiştiricileri Birliği her başarısını bir diğerinin temeli olarak görerek en aktif kurumlar arasında yer alması kayda değer başarıları arasında.
Hayvancılığın zor günler geçirdiği bu dönemde devletimiz, milletimiz ve üreticimizin zarar görmemesi ve üretimin devamlılığının sağlanması için canla başla çalışan birlik; bir olmanın, birlik olmanın gücünü halkımıza gösteriyor. (HABER: BEYHAN BALLI)YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .