Damatsız gelin Zeliha, el öptü

Damatsız gelin Zeliha, el öptü

12.07.2017

Geçtiğimiz hafta ailesi tarafından organize edilen sembolik düğün ile gelinlik hayaline kavuşan zihinsel engelli Zeliha, Vali Necati Şentürk’ü ziyaret etti. Vali Necati Şentürk, bebek yaşlarında merdivenden düşme sonucu zihinsel olarak engelli kalan Zeliha Karaaslan’ın (34), Mucur’daki evinde geçen hafta ailesi ve sevenlerince düzenlenen damatsız düğüne katılarak altın takmıştı. Zeliha ve ailesi ise bugün Kırşehir ve […]


Geçtiğimiz hafta ailesi tarafından organize edilen sembolik düğün ile gelinlik hayaline kavuşan zihinsel engelli Zeliha, Vali Necati Şentürk’ü ziyaret etti.
Vali Necati Şentürk, bebek yaşlarında merdivenden düşme sonucu zihinsel olarak engelli kalan Zeliha Karaaslan’ın (34), Mucur’daki evinde geçen hafta ailesi ve sevenlerince düzenlenen damatsız düğüne katılarak altın takmıştı.
Zeliha ve ailesi ise bugün Kırşehir ve çevresinde yaşatılan “el öpme” geleneğine uyarak ailesi ile birlikte Vali Necati Şentürk’e teşekkür ziyaretinde bulundu.
Milletvekilleri Mikail Arslan ve Salih Çetinkaya ile Belediye Başkanı Yaşar Bahçeci’nin de yer aldığı ziyarette Vali Necati Şentürk damatsız gelin Zeliha’ya çeşitli hediyeler verdi.
Vali Şentürk ve misafirlerin Zeliha ile yakından ilgilendiği ziyaret, Zeliha’nın ailesi ile yapılan sohbet ile sona erdi.
HABER MERKEZİYORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .