Cumhuriyet’te Bahar Şenliği coşkusu

Cumhuriyet’te Bahar Şenliği coşkusu

14.05.2015

KIRŞEHİR Merkez Cumhuriyet Ortaokulu Müdürlüğü, sınav temposunun verdiği yoğunluktan çıkan öğrencileri için Bahar Şenliği düzenledi. Bu yıl ilki gerçekleştirilen ve önümüzdeki yıllarda da geleneksel hale getirilmesi planlanan Bahar Şenliği’nde Cumhuriyet öğrencileri gönüllerince eğlendi. Okulların kapanmasına az bir süre kala TEOG sınavından çıkan öğrencilerin stres atması ve eğlenmesi amacıyla düzenlenen 1. Bahar Şenliği, 13 Mayıs Çarşamba […]

KIRŞEHİR Merkez Cumhuriyet Ortaokulu Müdürlüğü, sınav temposunun verdiği yoğunluktan çıkan öğrencileri için Bahar Şenliği düzenledi.
Bu yıl ilki gerçekleştirilen ve önümüzdeki yıllarda da geleneksel hale getirilmesi planlanan Bahar Şenliği’nde Cumhuriyet öğrencileri gönüllerince eğlendi.
Okulların kapanmasına az bir süre kala TEOG sınavından çıkan öğrencilerin stres atması ve eğlenmesi amacıyla düzenlenen 1. Bahar Şenliği, 13 Mayıs Çarşamba günü gerçekleşti.

Öğrenciler, öğretmen ve velilerin de katıldığı Cumhuriyet Ortaokulu bahçesinde düzenlenen Bahar Şenliği’nde davul-zurna ekibinin gösterisi ile gönüllerince eğlenirken, Bahar Şenliği’nde resim sergisi açılışı yapıldı ve kermes düzenlendi.
Bu yıl birinci düzenlenen Bahar Şenliği ile ilgili haber ekibimize bilgiler veren Okul Müdürü Selim Erbaş, “Cumhuriyet Ortaokulu olarak çocuklarımızın aynı zamanda eğitim ve öğretim başarısının yanında sosyal, kültürel ve sportif faaliyetlerde de başarılı olmasını istiyoruz. Günümüzde artık çocuklar test çocuğu olmaya başladılar. Bu açıdan sosyal ve kültürel faaliyetler yaparak çocuklarımızın geleceğe daha iyi kendilerini hazırlamaları için mücadele etmek istiyoruz. Bu yıl ilk defa Bahar Şenliği başlattık. Önümüzdeki yıllarda da inşallah geleneksel olarak Bahar Şenliği’ni deva ettirmek istiyoruz. Çocuklarımız hem eğlensin, hem Okul Aile Birliği ve velilerimiz ile okul arasındaki irtibat daha da pekişsin diye böyle bir organizasyon düzenledik. Şenliğimizde davul-zurna ekibimiz çocuklarımızı eğlendiriyor ve kermesimiz var. Velilerimiz katkıda bulundular. Aynı zamanda resim sergimiz var. Bu tür etkinlikler düzenlemeye devam edeceğiz” dedi.YORUMLAR

Toplam 0 yorum bulunmaktadır.

Bu sayfalarda yer alan okur yorumları kişilerin kendi görüşleridir. .